glowne_minge_2015

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek również zagości na polskim tygodniu mody. Eva Minge to projektantka rozpoznawalna na całym świecie.

Kolekcje tworzone przez artystkę prezentowane były w wielu światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych marek m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani.

Podczas Fashion Week Poland zobaczyliśmy kolekcję na sezon jesień/zima. Był to premierowy pokaz nowej marki założonej przez projektantkę. Jest ona skierowana dla współczesnych kobiet, których oczekiwania wobec mody rosną z dnia na dzień. Eva Minge postanowiła wyjść im naprzeciw i połączyć modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear.

***

Przez cały czas trwania FW Poland otwarta jest przestrzeń Showroom – tętniąca życiem strefa ekskluzywnych targów, miejsce obecności dużych i znanych brandów, jak również platformą promocji młodych marek i projektantów, prezentujących autorskie kolekcje ubioru, biżuterii i akcesoriów.

Współdzieląc przestrzeń, otrzymują niepowtarzalną szanse zainteresowania swoimi projektami kilkunastu tysięcy indywidualnych międzynarodowych odbiorców. Dla gości imprezy to niepowtarzalna szansa kupna autorskich produktów bezpośrednio od twórców.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlotanitka13
Złota Nitka 2015 – informacje
IMG_8061_kopiuj
Łódź Fashion Industry Days (foto)
DSC_8165
Otwarcie Łódź Design Festival 2011! (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*