16-19 lipca to daty trwania mistrzowskich warsztatów jazzowych dla młodych muzyków – INTL Jazz Platform. W ramach warsztatów zaplanowano wiele muzycznych doznań. Sceną Wytwórni zawładną skandynawscy jazzmani. 19 lipca czeka nas koncert finałowy warsztatów w wykonaniu uczestników poprzedzający występ prestiżowej, norweskiej formacji.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na ten koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „LAJ”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowy Wytwórnia – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 19 lipca o godz. 14. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Klubowi Wytwórnia. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

19 lipca (czwartek), godz. 20:00
CZĘŚĆ I: KONCERT FINAŁOWY INTL JAZZ PLATFORM
CZĘŚĆ II: TRONDHEIM JAZZ ORCHESTRA & OLE MORTEN VÅGAN

Czterodniowe warsztaty INTL Jazz Platform zwieńczy nieodłączny koncert finałowy. Tego wieczoru uczestnicy zespołowo zaprezentują kompozycje, nad którymi pracowali pod skrzydłami naszych wykładowców. To już szósty raz, gdy możemy dostarczyć Wam dawki misternie przygotowanej muzyki w wykonaniu pełnych zapału muzyków, dla których nasze warsztaty są okazją do rozwoju umiejętności, szlifowania talentu oraz obcowania z profesjonalną sceną przed licznie zgromadzoną publicznością.

W drugiej części wieczoru usłyszymy Trondheim Jazz Orchestra – cenioną na świecie formację utworzoną w Norwegii latach 90. pod skrzydłami Konserwatorium Muzycznego w Trondheim. O prestiżu Orkiestry świadczy fakt, iż wykonuje ona kompozycje dla wyselekcjonowanych kompozytorów. Big band wyróżnia się ruchomym składem i zmienną ilością muzyków, a każdy z członków kolektywu jest muzycznym indywiduum wnoszącym własne doświadczenia i emocje do wykonywanych utworów. TJO na scenie wystąpi z jednym z najbardziej rozchwytywanych norweskich kontrabasistów i jednocześnie swoim dyrektorem artystycznym – Ole Morten Våganem.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tron3d
Tron Night w Silver Screen (zakończony)
017lach
Iza Lach w Wytwórni (zakończony)
gabustic1
Koncerty w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*