11. LAJ: Bushman’s Revenge (zakończony)

16-19 lipca to daty trwania mistrzowskich warsztatów jazzowych dla młodych muzyków – INTL Jazz Platform. W ramach warsztatów zaplanowano wiele muzycznych doznań. Sceną Wytwórni zawładną skandynawscy jazzmani. Czeka nas wieczór jam session (poniedziałek), dwa koncerty specjalne (wtorek i środa) oraz koncert finałowy warsztatów w wykonaniu uczestników poprzedzający występ prestiżowej, norweskiej formacji.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na wtorkowy koncert Bushman’s Revenge . Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „LAJ”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowy Wytwórnia – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 17 lipca o godz. 10. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Klubowi Wytwórnia. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte. 

17 lipca (wtorek), godz. 21:00
KONCERT SPECJALNY VI WARSZTATÓW MISTRZOWSKICH INTL JAZZ PLATFORM: BUSHMAN’S REVENGE

Drugiego dnia warsztatów INTL Jazz Platform przedstawimy interesujący projekt muzyczny reprezentujący nowoczesne trendy jazzowe. Tym razem na scenie Wytwórni wystąpi wyjątkowe trio z Norwegii, w skład którego wchodzi trzech utalentowanych muzyków, absolwentów konserwatorium w Trondheim i Oslo: Even Helte Hermansen (gitara), Rune Nergaard (kontrabas) oraz Gard Nilssen (perkusja). Trio Bushman’s Revenge muzycznie oscyluje między energią progresywnego rocka a wolnością jazzu w najbardziej porywający odbiorcę sposób, trudny do porównania z czymkolwiek innym. Miłośnicy Jimiego Hendrixa, grupy King Crimson, Alberta Aylera czy Johna Coltrane’a oraz nu jazzu z pewnością odnajdą coś dla siebie w ich bogatej twórczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *