glowne_showroom

Projekt Showroom to największa strefa Polskiego Tygodnia Mody, w której najlepsze polskie marki oraz projektanci mogą prezentować swoje kolekcje odzieży, akcesoriów i biżuterii tysiącom buyerów przybywających na Fashion Week Poland. W trakcie poprzedniej edycji strefę odwiedziło ok. 15 000 gości.

Wraz z poprzednią edycją FashionPhilosophy Fashion Week Poland strefa Showroom przeniosła się do nowoczesnego centrum wystawienniczego EXPO-Łódź. Dzięki możliwościom nowego obiektu zarówno projektanci, jak i marki odzieżowe, zyskują okazję do jeszcze skuteczniejszej niż dotychczas promocji swoich autorskich kolekcji. Podczas 11. edycji Fashion Week Poland strefa Showroom zajmuje przestrzeń 6000 m2 i gromadzi ponad 100 wystawców.

strefa Showroom zyskała nie tylko na rozmiarach, ale także na jakości. Rada Programowa Fashion Week Poland zadecydowała o zaostrzeniu kryteriów formalnych dla wystawców oraz podzieleniu strefy na dwie części, jedną przeznaczoną dla projektantów, w której znajdziemy wystawców oferujących oprofesjonalny sprzęt, tkaniny i akcesoria. Druga część przeznaczona jest dla stoisk komercyjnych. Dzięki temu projekt Showroom zyskuje na atrakcyjności, umożliwiając buyerom łatwiejsze nawiązywanie kontaktów z wystawcami prezentującymi interesujące kolekcje.

Pomagając w umacnianiu pozycji polskich marek, ułatwiając projektantom nawiązywanie kontaktów ze światem biznesu oraz wspierając proces profesjonalizacji polskiego rynku mody, strefa Showroom wpisuje się niezmiennie i nierozerwalnie w ogólną misję FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

DSC_9069

Fot. Agata Kobierska

SHOWROOM to miejsce dedykowane polskim młodym markom i projektantom, prezentującym autorskie kolekcje ubioru, biżuterii i akcesoriów. Umożliwia obejrzenie i zakup kolekcji modnych w aktualnym sezonie oraz kolekcji premierowych, dzięki czemu cieszy się ogromnym powodzeniem podczas każdej edycji polskiego tygodnia mody.

Zapraszamy do niedzieli, w godz. 14-22:00 (Czw.-Sb.), 11-15:00 (Ndz. – wstęp dla wszystkich!) do strefy w Expo – Łódź, Al. Politechniki 4!

(Tekst na podst, mat. prasowych; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wystartował nabór wniosków do Miejskiego Programu Mikrograntów 2022
DSCF4371
Bubble Football w Manufakturze (foto)
Wystawa pojazdów ślubnych (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*