Wielu ekspertów uważa, że rok 2020 i 2021 to czas, w którym możemy mówić o rewolucji cyfrowej, pozwalającej zbudować przewagę konkurencyjną oraz znacząco poszerzyć skalę i zasięg działań. Przemysły kreatywne nie pozostały w tyle, wykorzystując nowe możliwości. W jaki sposób? Dowiemy się podczas 11. edycji Filmteractive Festival – wydarzenia, które prezentuje trendy, nowe technologie i inspirujące projekty. Tegoroczna edycja odbędzie się online w dniach 26-28.10.2021.

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

11.edycja Filmteractive ponownie odbędzie się w Internecie – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Wśród zaproszonych gości jest aż 20. ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Leslie Shannon (Kierowniczka działu Ecosystem and Trend Scouting, Nokia); Adam Nowakowski (Creative Agency Partner / Facebook (region CEE); Chris Ume (Współzałożyciel Metaphysic.ai i jeden z czołowych twórców deepfake); Ollie Rankin (Dyrektor kreatywny XR i Real-time, aktywista, futurysta); Pearlyn Lii (współzałożycielka nonstudio, Dyrektorka kreatywna, artystka, projektantka); Krzysztof Pachulski (Ewangelista Unreal Engine w Epic Games).

 

W programie wydarzenia nie zabraknie:

– projektów, o których mówi cała branża;

– wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;

– tematów: AI, NFT, metaverse, deepfake, VR/AR/XR, Unreal Engine;

– najciekawszych danych;

– wiedzy eksperckiej;

– informacji o możliwościach finansowania projektów;

– okazji do współpracy.

 

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.

Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

 

Facebook: https://www.facebook.com/FilmteractiveFestival

Instagram: https://www.instagram.com/filmteractivefestival/

YouTube: https://www.youtube.com/user/Filmteractive

Twitter: https://twitter.com/Filmteractive

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/filmteractive

Organizator
Fundacja Media Klaster

 

Współorganizatorzy
Łódzkie Centrum Wydarzeń, Creative Europe Desk Polska

 

Partnerzy strategiczni
Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi, Facebook

 

Partnerzy
The Branded Content Marketing Association (BCMA), Szczypta, vnLab, miptv., mipcom., Fundacja Digital Poland, Digital Festival, IAB Polska, DIMAQ

 

Partnerzy medialni

SocialPress, marketinglink.pl, Media Marketing Polska, TELE PRO, Nowy Marketing, TV Toya, Radio Łódź, TVP3 Łódź, Example, Fashion Post

 

Patronat honorowy

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Premiery kinowe – wrzesień 2018
Premiery kinowe – listopada 2022
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Transatlantyk 2019 już w lipcu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*