10. Urodziny Strefy Piotrkowska 217

To już 10 lat jak współtworzymy dla Was kulturalno-rozrywkową część Łodzi.

Oddolna inicjatywa z 2012 roku szybko przerodziła się w pełnowymiarowe przedsięwzięcie. To już 10 lat naszej działalności dlatego zapraszamy Was do wspólnego świętowania w dniach 23-24 kwietnia 2022 r. Zaczynamy w sobotę od 12:00 naszym klasykiem Street Food Festiwalem i zapraszamy na najlepszą kuchnię uliczną serwowaną przez Wasze ulubione marki.

Ponieważ Strefa jest domem dla wielu muzyków postanowiliśmy zrobić wydarzenie specjalnie dla nich. Wieczorem od godz. 18:00 zapraszamy do Hali Odlewni II na koncert zespołów mających sale prób na naszym ternie i związanych z naszym miejscem. Zagrają dla Was: debiutanci Porcuppipne Slippers, Kisu Min, po raz pierwszy w Łodzi – Miss Ann, Alles oraz podczas after party elektroniczne trio Ex-Us. Przyjdźcie posłuchać jak brzmi łódzka scena muzyczna, bo pomimo pandemii ma się bardzo dobrze! Wejście na koncert biletowane (20zł) Bilet do nabycia przy wejściu.

Przez cały weekend w naszych lokalach gastronomicznych znajdziecie specjalną ofertę urodzinową. A The Witchery Machine odpali w sobotę Walk In w godz. 11:00 – 18:00, czyli kto pierwszy na tatuaż ten lepszy – nie ma zapisów 😊

Głównym sponsorem wydarzenia jest Strefa Progress – osiedle mieszkaniowe, które powstanie w naszym sąsiedztwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *