W niedzielę na terenie pola golfowego A&A Arkadia, przy Europejskim Parku Rzeźby A&A odbył się pierwszy „Turniej jednego kija z Johnem McInerney”. Organizatorem Turnieju był legendarny wokalista znanego zespołu Bad Boys Blue – John McInerney. Zespół kojarzony jest z takich hitów jak „You’re a woman” czy „Come Back and Stay”. Dotąd Bad Boys Blue sprzedali ponad 6 milionów płyt na całym świecie, a „You’re Woman” należy do czołówki tanecznych przebojów wszech czasów. John McInerney od wielu lat wraz z żoną Sylwią mieszka pod Łodzią, i regularnie gra w golfa na pabianickim polu. Jest jedną z osób, którą na polu golfowym można spotkać najczęściej.

Turniej był trudny, bo w trakcie gry na polu można było używać wyłącznie jednego kija golfowego, podczas gdy w tradycyjnej grze gracz może mieć do dyspozycji nawet 14 kijów. W kategorii netto turniej wygrał Marcin Ślawski, drugi był Zbigniew Pikulski, a trzeci Dariusz Oset. W kategorii brutto najlepszym graczem okazał się Arkadiusz Majsterek. Specjalną nagrodę za przygotowanie pola otrzymał od organizatora również greenkeeper – Bogdan Szymczak.

Po zakończonej rywalizacji wspaniałe hinduskie jedzenie serwowała restauracja indyjska ze Rzgowa, a John częstował wszystkich szkocką whisky Single Malt. Impreza zorganizowana na terenie Europejskiego Parku Rzeźby trwała do wieczora.

Wyniki turnieju: http://www.aagolfclub.pl/.

Wszystkie zdjęcia są własnością A&A Golf Club oraz Europejskiego Parku Rzeźby A&A.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Inauguracja sezonu curlingowego
0023
V. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka
sztanga
Mistrzostwa Europy w Martwym Ciągu oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc Federacji WPA

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*