piątek, 23 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Teatr Zapowiedzi teatralne OFFowa scena stand-up

OFFowa scena stand-up

offowascenastandupZawsze we wtorki o godz. 21 do OFF Piotrkowskiej, w okolice górki kina plenerowego, na OFFową scenę stand-up. Zawsze wystąpi dwóch stand-uperów w programach dla dorosłych. W razie niepogody impreza odbędzie się w DOMu. Wstęp wolny.

Start 4 lipca. Wystąpią dla Was:

Adam Van Bendler - charyzmatyczny komik z Trójmiasta. Na scenie roznosi go energia. Występował w stacjach TVP, Comedy Central oraz w programie Kuby Wojewódzkiego. Zajął 2 miejsce na Antrakt Stand-up Festiwal. Roastował Popka. Supportuje Abelarda Gizę. Uczestniczył w ostatniej, 4 Gali Stand-up Comedy. Jego program, "Anatomia pecha" to piekielna przejażdżka, paranoicznym wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwości. Pęd historii zaciera granicę między głupotą a przypadkiem. To trzeba usłyszeć na własne oczy!

Maciej Brudzewski - pochodzi z Olsztyna. Scenę komediową podbija od 2 lat, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata. Swoimi tekstami wywalczył m.in.: występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych”, programie Comedy Central „Comedy Club”, finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal” oraz pierwsze miejsce w „Stand-Up War 2016”, indywidualnie i grupowo.

Prowadzenie: Juliusz Sipika.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież