wtorek, 30 maja 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Teatr Zapowiedzi teatralne

Zapowiedzi teatralne

Premiery teatralne - czerwiec 2017

drylPremiery sztuk Dziewczyna jak ta, Spartakus, Dryl, a także Dotknij Teatru na BIS, Teatralna Karuzela, XXIII Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi i Łódzkie Spotkania Baletowe. To czeka na nas w czerwcu.

Bez KIJa nie podchodź Stand-up: Pontefski, Kwiatkowski

bezkija6Szósta edycja Bez KIJa nie podchodź Stand-up przed nami. Impreza odbędzie się w niedzielę, 28 maja o godz. 20 w Kiju.

Festiwal Teatralna Karuzela 2017

teatralnakaruzelaPo raz siódmy rozkręcamy naszą Teatralną Karuzelę. Od siedmiu lat kręcimy się wokół najciekawszych wydarzeń i zjawisk w sztuce współczesnej dla dzieci i młodzieży, powstałych w Polsce i Europie. Każdego roku pytamy o najważniejsze sprawy z jakimi mierzą się dzieci i dorośli, szukamy dla nich wspólnego mianownika - ważnegoi aktualnego tematu do dyskusji. Nie inaczej jest i tym razem. Hasłem przewodnim VII edycji festiwalu uczyniliśmy pytanie – "Kto ty jesteś?".

56. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących

Teatr_56._premiera24 maja o godzinie 13 Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na 56. premierę Teatru dla niewidomych i słabo widzących. Sztukę Dziewczyna jak ta Evana Placeya wyreżyserowała społecznie - jak wszystkie spektakle w ramach cyklu - dyrektor Ewa Pilawska.

38. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych Dziatwa 2017

dziatwa17Przed nami 38. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych Dziatwa. Impreza organizowana przez Bałucki Ośrodek Kultury odbędzie się w dniach 24-27 maja 2017 r.

Teatr Piasku w Filharmonii Łódzkiej

teatrpiasku24 maja o godz. 18:30 w Filharmonii Łódzkie wystąpi Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Będzie to rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia. Bilety kosztują: 65-100 zł.

Upadłe Anioły w Teatrze Muzycznym

upadleanioly-bileterieW poniedziałek, 22 maja o godz. 17:15 i 20:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy spektakl Upadłe anioły w reżyserii Krystyny Jandy.

Zapomniane. Kopernika 41

fototerciak„Czym są miejsca, które straciły pamięć? Które ludzka pamięć omija, których przestaje dotykać? I co to za pamięć marnotrawna, która buja w obłokach, zamiast opowiadać, przywoływać historie? Miejsca, których pamięć nie otacza troską, umierają. Dziwaczeją, dziczeją, porośnięte zielskiem zapomnienia”.  (M. Sznajderman, „Fałszerze pieprzu. Historia rodzinna”, Wydawnictwo Czarne: Wołowiec 2016, s. 19.)

Motyl, publiczna egzekucja z muzyką na żywo w Teatrze Zamiast

motyl20 i 21 maja o godz. 19 w Teatrze Zamiast odbędą się premierowe pokazy monodramu Motyl - publiczna egzekucja z muzyką na zywo Alberta Pyśka na motywach Boskiej Komedii Dantego Alighieri.

Strona 1 z 115