czwartek, 27 lipca 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

 

   letnia_scena_baner

Lokalizacja: Teatr Zapowiedzi teatralne

Zapowiedzi teatralne

Pomoc Domowa w Manufakturze

pomocdomowaTeatr Powszechny w Łodzi i Manufaktura przygotowały wspólny prezent dla łodzian z okazji 594. Urodzin Łodzi. W niedzielę, 30 lipca o godz. 17 na Rynku zaprezentowana zostanie komedia „Pomoc domowa”, kolejna część teatralnego „serialu”, którego bohaterką jest pomoc domowa Nadia, czyli prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?

Żarty z Innej Beczki - Trasa 6x7

trasa67W środę, 26 lipca o godz. 20 w Z innej beczki rozpocznie się wieczór ze stand-upem. Na scenie pojawi się sześciu stand-uperów z Polski i dwóch z Łodzi. Wjazd 10 zł - do kupienia na bramce zaraz przed rozpoczęciem imprezy.

Letnia Scena Monopolis

emigranciLetnia Scena Monopolis, czyli cykl spektakli plenerowych, organizowany przez Virako. Wydarzenie zainaugurowała „Szkoła żon” Jacques’a Lassalle’a, w której mieliśmy okazję zobaczyć m.in. Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukaszewicza i Annę Cieślak.

Ostatni świadkowie w Teatrze Powszechnym

2._Ostatni_swiadkowie_fot._Justyna_Tomczak_24 lipca na Małej Scenie Teatru Powszechnego w Łodzi odbędzie się prapremiera "Ostatnich świadków", spektaklu w reżyserii Arkadiusza Wójcika i przygotowanego wspólnie z grupą "Jesteśmy".

AnimArt 2017 - informacje

Teatr_Silencio_Blanco_Chiflon_Foto-Lorenzo-MellaMiędzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt to największe i jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, poświęcone kompleksowo sztuce animacji – zarówno tej filmowej, jak i teatralnej. Jego trzecia edycja odbędzie się w Łodzi w dniach 29 września – 5 października 2017 roku.

Teatralny Pasaż Róży

pasazrozyPiątki będą należały do Teatralnego Pasażu Róży (Piotrkowska 3), gdzie o godz. 20 mają Państwo szansę zobaczyć najciekawsze spektakle z całej Polski. Wstęp wynosi 10 zł. W razie niepogody sztuki będą prezentowane w AOIA.

OFFowa scena stand-up

offowascenastandupZawsze we wtorki o godz. 21 do OFF Piotrkowskiej, w okolice górki kina plenerowego, na OFFową scenę stand-up. Zawsze wystąpi dwóch stand-uperów w programach dla dorosłych. W razie niepogody impreza odbędzie się w DOMu. Wstęp wolny.

Teatr na wakacje - informator

letnia_scena_-_internet1Dziewiętnasta edycja Letniej Sceny, pierwsza Letniej Sceny Monopolis i Teatralnego Pasażu Róży plus tradycyjnie już pokazy Teatru Powszechnego i Teatru Małego, to główne atrakcje nadchodzącego lipca.

Plany Teatru Powszechnego w Łodzi

6powszTradycją stało się już, że Teatr Powszechny w Łodzi gra najdłużej ze wszystkich łódzkich teatrów dotowanych z publicznych pieniędzy. Gdy wszystkie inne teatry rozpoczynają w czerwcu przerwę urlopową, Powszechny gra w ramach projektu „Lato w mieście”  przez cały lipiec.

Strona 1 z 118