czwartek, 14 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:59:31 PM GMT

Lokalizacja: Teatr Repertur teatrów Repertuar teatrów - grudzień 2017

Repertuar teatrów - grudzień 2017

repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          reklama

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

4 grudnia (poniedziałek)
6 grudnia (środa) 
9 grudnia (sobota)
10 grudnia (niedziela)
13 grudnia (środa)   
16 grudnia (sobota)  
17 grudnia (niedziela)    
18 grudnia (poniedziałek)

16:00 Antygona po hiszpańsku
19:00 Diva Show
19:00 Cudowna terapia
19:00 Cudowna terapia
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
17:00 Bierki - PREMIERA
19:00 Listonosz
19:00 Błękitny Express

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

3 grudnia (niedziela)

16:00 (Nie)moc 19:00 Ciemność. To co jest ukryte

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

3 grudnia (niedziela)
10 grudnia (niedziela)
17 grudnia (niedziela)
30 grudnia (sobota)

13:00 Śpiąca królewna 16:00 Biała foka   
13:00 Śpiąca królewna 16:00 Wesoła Nowina    
13:00 Wesoła Nowina   
16:00 Śpiąca królewna

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
18 grudnia (poniedziałek) 19:00 Homuś
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18

1 grudnia (piątek) 
2 grudnia (sobota)
3 grudnia (niedziela)

18:00 Łódzkie Spotkania Teatralne: Laureat 30. ŁóPTA
18:30 Łódzkie Spotkania Teatralne: Teatr Ósmego Dnia - I rozstawili...
17:30 Łódzkie Spotkania Teatralne: Dada von Bzdulow - Intro

TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

1 grudnia (piątek)  
2 grudnia (sobota) 
3 grudnia (niedziela)
4 grudnia (poniedziałek)
5 grudnia (wtorek)
6 grudnia (środa)
7 grudnia (czwartek)
8 grudnia (piątek)
9 grudnia (sobota)
10 grudnia (niedziela)    
11 grudnia (poniedziałek)
12 grudnia (wtorek) 
13 grudnia (środa)
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)
16 grudnia (sobota)
17 grudnia (niedziela)    
18 grudnia (poniedziałek)
19 grudnia (wtorek)
20 grudnia (środa)
31 grudnia (niedziela)

9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka 19:00 Straty/nadmiary
19:00 Straty/Nadmiary
12:00 Krawiec Pan Niteczka 19:00 Straty/nadmiary
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
19:00 DekAmore
12:00 Pastorałka dla woła i osła 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
19:00 Jaki Taki
12:00 Pastorałka dla woła i osła 19:00 Jaki Taki
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
18:00 Królewna z drewna - Sylwester dla dzieci

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)  
17 grudnia (niedziela)        
19 grudnia (wtorek)
20 grudnia (środa)
21 grudnia (czwartek)
28 grudnia (czwartek)    
29 grudnia (piątek) 
30 grudnia (sobota)

17:30 20:00 Sztuka - Yasminy Rezy
16:00 19:00 Misery
19:00 Plac Bohaterów - PREMIERA
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty

Scena kameralna

5 grudnia (wtorek)  
7 grudnia (czwartek)
8 grudnia (piątek)
9 grudnia (sobota)  
13 grudnia (środa)  
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)
16 grudnia (sobota)
27 grudnia (środa)  
28 grudnia (czwartek)    
29 grudnia (piątek)

19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!

Scena mała

2 grudnia (sobota)  
3 grudnia (niedziela)
5 grudnia (wtorek)  
6 grudnia (środa)
8 grudnia (piątek) 
9 grudnia (sobota)
13 grudnia (środa)
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)

19:00 Filoktet
19:00 Filoktet
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

5 grudnia (wtorek)   
7 grudnia (czwartek)   
14 grudnia (czwartek) 
18 grudnia (poniedziałek)

20:00 Kobold
20:00 Kobold
20:00 Salome
20:00 Salome

TEATR DOM
strona fb, Piotrkowska 243 tel. 668 306 100

10 grudnia (niedziela)
17 grudnia (niedziela)
20 grudnia (środa)

17:00 Kabaret pod Wyrwigroszem
19:00 Artur Barciś Show
18:30 Koncert Świąteczny

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)      
8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)
14 grudnia (czwartek)
15 grudnia (piątek)   
16 grudnia (sobota)
22 grudnia (piątek)
26 grudnia (wtorek)  
31 grudnia (niedziela)

19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
19:15 Doktorze, Pan tak nie może! - III generalna
19:15 Doktorze, Pan tak nie może! - PRAPREMIERA
19:15 Doktorze, Pan tak nie może! - przedpremierowy
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
17:15 Ania z Zielonego Wzgórza
20:15 W białym kitlu do białego rana

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)   
3 grudnia (niedziela)
4 grudnia (poniedziałek)
6 grudnia (środa)    
7 grudnia (czwartek)   
8 grudnia (piątek)    
10 grudnia (niedziela)    
11 grudnia (poniedziałek)
16 grudnia (sobota)   
17 grudnia (niedziela)        
19 grudnia (wtorek)
20 grudnia (środa)       
31 grudnia (niedziela)

11:00 18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
19:00 Michał bajor
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
15:00 Klimakterium... i już 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
18:00 Między łóżkami
18:30 Powróćmy jak za danych lat 
17:00 Powróćmy jak za danych lat
19:00 Kolędy i pastorałki - Piwnica pod baranami
18:30 Muzyczna Gwiazdka - Wieczór Kolęd
21:00 Czy lubią Państwo cza-czę? Szylwestrowe szaleństwo

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

3 grudnia (niedziela)    
8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)    
10 grudnia (niedziela)    
12 grudnia (wtorek)    
13 grudnia (środa)    
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)    
16 grudnia (sobota)    
17 grudnia (niedziela)    
31 grudnia (niedziela)

19:00 Gala Nagrody im. Juliana Tuwima
19:00 Szewcy - PREMIERA
19:00 Szewcy
16:00 20:00 Szewcy
10:00 19:00 Szewcy
10:00 Szewcy
10:00 19:00 Szewcy
19:00 Szewcy
19:00 Szewcy
16:00 19:00 Szewcy
21:00 Wieczór sylwestrowy z premierą

Mała Sala

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)
3 grudnia (niedziela)  
8 grudnia (piątek)
9 grudnia (sobota)
15 grudnia (piątek)   
16 grudnia (sobota)  
19 grudnia (wtorek)
20 grudnia (środa) 
21 grudnia (czwartek)
31 grudnia (niedziela)

10:00 19:15 Policja 21:15 Impro Atak! Improwizowana komedia...
19:15 Policja
11:00 Impro Atak! Bajka Improwizowana 16:00 Puls Literatury 19:15 Policja
19:00 Impro Atak!
21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa - pokaz przedpremierowy
16:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa - PREMIERA
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Metoda Gronholm
22:00 Wieczór Sylwestrowy z Impro Atak!

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

1 grudnia (piątek)        
3 grudnia (niedziela)    
4 grudnia (poniedziałek)
5 grudnia (wtorek)    
6 grudnia (środa)
7 grudnia (czwartek)    
8 grudnia (piątek)        
10 grudnia (niedziela)    
11 grudnia (poniedziałek)
12 grudnia (wtorek)    
13 grudnia (środa)
14 grudnia (czwartek) 
15 grudnia (piątek) 
17 grudnia (niedziela)    
18 grudnia (poniedziałek)
19 grudnia (wtorek)    
20 grudnia (środa)
28 grudnia (czwartek)
29 grudnia (piątek)    
31 grudnia (niedziela)

10:00 Bałwankowa Kraina
12:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
16:30 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
12:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
10:00 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
10:30 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
10:30 Opowiesc o prawdziwym Mikołaju
12:00 Bal Sylwestrowy dla dzieci

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 grudnia (piątek)    
3 grudnia (niedziela)    
4 grudnia (poniedziałek)
5 grudnia (wtorek)    
6 grudnia (środa)   
7 grudnia (czwartek)    
8 grudnia (piątek)    
10 grudnia (niedziela)    
11 grudnia (poniedziałek)
12 grudnia (wtorek)    
13 grudnia (środa)    
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)    
17 grudnia (niedziela)   
18 grudnia (poniedziałek)
19 grudnia (wtorek)    
20 grudnia (środa)    
21 grudnia (czwartek)    
27 grudnia (środa)    
28 grudnia (czwartek)    
29 grudnia (piątek)

9:00 Bruno Schulz - Historia występnej wyobraźni
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
11:00 Urok Tuwima
9:00 Echa i achy, chlipy i chachy 11:00 Urok Tuwima
9:00 Echa i achy, chlipy i chachy 11:00 Urok Tuwima
9:00 Echa i achy, chlipy i chachy 16:00 Urok Tuwima
9:00 11:00 Echa i achy, chlipy i chachy
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 Chłopcy z Placu Broni
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 16:00 Tuliluli
11:00 16:00 Tuliluli
11:00 16:00 Tuliluli
11:00 16:00 Tuliluli

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)    
3 grudnia (niedziela)    
5 grudnia (wtorek)    
6 grudnia (środa)    
7 grudnia (czwartek)    
8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)    
10 grudnia (niedziela)    
15 grudnia (piątek)    
16 grudnia (sobota)    
17 grudnia (niedziela)    
18 grudnia (poniedziałek)
19 grudnia (wtorek)    
20 grudnia (środa)
31 grudnia (niedziela)

19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
16:00 19:00 Pomoc domowa
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
20:00 Wszystko w rodzinie - PREMIERA

Mała Sala

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)    
3 grudnia (niedziela)
4 grudnia (poniedziałek)
5 grudnia (wtorek)   
6 grudnia (środa)    
7 grudnia (czwartek)    
8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)    
10 grudnia (niedziela)
12 grudnia (wtorek)    
13 grudnia (środa)    
14 grudnia (czwartek)    
15 grudnia (piątek)    
16 grudnia (sobota)    
17 grudnia (niedziela)
19 grudnia (wtorek)    
20 grudnia (środa)    
21 grudnia (czwartek)    
22 grudnia (piątek)    
28 grudnia (czwartek)    
29 grudnia (piątek)    
30 grudnia (sobota)    
31 grudnia (niedziela)

10:00 Ony
16:00 Ony
16:00 Ony
10:00 Ony
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 11:00 9:00 Mój tata... 13:00 Teatr dla niewidomych...
9:00 11:00 Mój tata chce latać jak ptak
11:00 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
9:00 Dziewczyna jak ta
9:00 Dziewczyna jak ta
9:00 11:00 Impreza
9:00 Impreza
16:00 Tango Łódź - dla emerytów
16:00 Tango Łódź - dla bezrobotnych
19:15 Dryl
19:15 Dryl - dla bezrobotnych
10:00 Stopklatka
10:00 Stopklatka
19:15 Brancz - dla emerytów
19:15 Brancz
19:15 Arcydzieło na śmietniku
17:00 Arcydzieło dla śmietniku - sylwester dla bezrobotnych

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

10 grudnia (niedziela)
16 grudnia (sobota)
17 grudnia (niedziela)

19:07 Operetka - PREMIERA
19:07 Operetka - premiera prasowa
19:07 Operetka
Mała Sala
brak informacji o grudniowym repertuarze
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

1 grudnia (piątek)   
3 grudnia (niedziela)  
16 grudnia (sobota)
17 grudnia (niedziela)

19:00 Scenariusz dla nieistniejącego...
19:00 Łysa śpiewaczak
10:00 Ciało. Głos. Intuicja 19:00 Your Have Your Voice
11:00 Ciało. Głos. Intuicja 19:00 Wieczór Tischnerowski

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

1 grudnia (piątek)    
2 grudnia (sobota)    
3 grudnia (niedziela)  
7 grudnia (czwartek)  
8 grudnia (piątek)    
9 grudnia (sobota)
10 grudnia (niedziela)   
11 grudnia (poniedziałek)
15 grudnia (piątek)    
16 grudnia (sobota)
17 grudnia (niedziela)
20 grudnia (środa)    
31 grudnia (niedziela)

18:30 Ziemia obiecana
19:00 Ziemia obiecana
17:00 Noc w Wenecji
11:00 18:30 Dziadek do orzechów
11:00 18:30 Dziadek do orzechów
18:30 Dziadek do orzechów
15:30 19:00 Moscow City Ballet - Jezioro łabędzie
19:00 Moscow City Ballet - Dziadek do orzechów
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
17:00 My Fair Lady
18:30 Koncert Kolęd
20:00 Dzisiaj Wielki Bal w Operze...

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

3 grudnia (niedziela) 
6 grudnia (środa)   
7 grudnia (czwartek)   
9 grudnia (sobota)   
10 grudnia (niedziela)
31 grudnia (niedziela)

17:00 Ostatni Płatek Śniegu
9:00 11:30 Ostatni Płatek Śniegu
9:00 11:30 Ostatni Płatek Śniegu
18:00 Ostatni Płatek Śniegu
17:00 Ostatni Płatek Śniegu
19:00 Północ w Paryżu

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
10 grudnia (niedziela) 19:00 Soma

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież