piątek, 19 stycznia 2018

Ostatnia aktualizacja:12:15:12 PM GMT

Lokalizacja: Teatr Repertur teatrów Repertuar teatrów - czerwiec 2017

Repertuar teatrów - czerwiec 2017

repertuarPoniżej zamieszczamy czerwcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          reklama

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

8 czerwca (czwartek)
11 czerwca (niedziela)
14 czerwca (środa)
22 czerwca (czwartek)
27 czerwca (wtorek)

20:00 Mioklonopolis
18:00 One
19:00 DT na Bis: Ćwiczenia stylistyczne
19:00 Czary mary i - PREMIERA
19:00 Katarzyna Żak
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
20 czerwca (wtorek) 19:00 DT: Studium o Hamletach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
17 czerwca (sobota)
18 czerwca (niedziela)

16:00 Dlaczego słonie mają trąby - opowieści afrykańskie
16:00 Na wyspach Bergamutach - rejs z J. Brzechwą
16:00 Brzydkie Kaczątko
16:00 Lokomotywa - podróż z J. Tuwimem
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Czerwony Kapturek
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
5 czerwca (poniedziałek) 20:00 See-Saw Improv
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w czerwcu brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

1 czerwca (czwartek) 
2 czerwca (piątek)    
4 czerwca (niedziela)
5 czerwca (poniedziałek)
6 czerwca (wtorek)    
7 czerwca (środa)    
8 czerwca (czwartek) 
9 czerwca (piątek)    
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
12 czerwca (poniedziałek)    
13 czerwca (wtorek)
14 czerwca (środa)    
18 czerwca (niedziela)
19 czerwca (poniedziałek)    
20 czerwca (wtorek)  
21 czerwca (środa)    
22 czerwca (czwartek)  
23 czerwca (piątek) 
25 czerwca (niedziela)

9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
12:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 Przygody Misia Rymcimci 19:00 Szóste cudzołóż
19:00 Szóste cudzołóż
12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu 9:30 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
12:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 Czerwony kapturek
12:00 Czerwony kapturek

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)   
10 czerwca (sobota)
13 czerwca (wtorek) 
14 czerwca (środa)

18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
10:30 TEDxPiotrkowskaStreet 2017
19:00 Bang Bang
19:00 Bang Bang
Scena kameralna

2 czerwca (piątek)    
4 czerwca (niedziela)
6 czerwca (wtorek)
9 czerwca (piątek)    
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
16 czerwca (piątek)  
17 czerwca (sobota)
18 czerwca (niedziela)

19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
Scena mała

1 czerwca (czwartek)  
2 czerwca (piątek)    
4 czerwca (niedziela)   
6 czerwca (wtorek)
13 czerwca (wtorek)
14 czerwca (środa)

19:00 Marzenia Nataszy
19:00 Marzenia Nataszy
19:00 Cień
19:00 Cień
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

6 czerwca (wtorek) 
8 czerwca (czwartek)  
12 czerwca (poniedziałek)    
13 czerwca (wtorek)

20:00 Miłość
20:00 Miłość
20:00 Moje urodziny
20:00 Moje urodziny

TEATR DOM
strona fb, Piotrkowska 243 tel. 668 306 100

8 czerwca (czwartek)
9 czerwca (piątek)
10 czerwca (sobota)  
24 czerwca (sobota)

19:00 Ballady odeskiej ulicy - Lech Dyblik
19:00 Koncert finałowy konkursu You can sing it!
19:30 Mayday 2
19:00 Łódź, moje Sztejtełe

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

1 czerwca (czwartek)
10 czerwca (sobota)   
20 czerwca (wtorek)
23 czerwca (piątek)
24 czerwca (sobota)
30 czerwca (piątek)

17:15 Ania z Zielonego Wzgórza
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Artur Andrus Exclusive Show
19:15 Piosenki w miłym gronie przyjaciół
19:15 Miłość i polityka
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

1 czerwca (czwartek)
2 czerwca (piątek)    
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)   
7 czerwca (środa) 
9 czerwca (piątek)    
11 czerwca (niedziela)
16 czerwca (piątek)

11:00 Zorro 17:00 Broadway Girls Show
11:00 Koncert Przedszkolaków
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Kraina Uśmiechu

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 czerwca (czwartek) 
2 czerwca (piątek)    
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
16:00 Przyjazne dusze 19:00 Impro Atak! Musical improwizowany
19:00 Czego nie widać
16:00 Czego nie widać
Mała Sala

1 czerwca (czwartek) 
2 czerwca (piątek)   
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)
7 czerwca (środa)   
8 czerwca (czwartek)
9 czerwca (piątek)   
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)   

19:15 Shitz
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak
19:15 Kobro
19:15 Niżyński
19:15 Niżyński
10:00 Belfer 16:30 Czego nie widać
19:15 Mój boski rozwód 21:15 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Mój boski rozwód

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 czerwca (czwartek) 10:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 czerwca (czwartek)
2 czerwca (piątek)    
3 czerwca (sobota)
8 czerwca (czwartek)
9 czerwca (piątek)    
11 czerwca (niedziela)   
13 czerwca (wtorek) 
14 czerwca (środa)    
18 czerwca (niedziela)
20 czerwca (wtorek) 
21 czerwca (środa)

TK: 10:00 16:00 A niech to gęś kopnie
TK: 18:00 Krzyżacy
TK: 11:00 Miłość nie boli, kolano boli
9:00 11:00 Echa i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 Świnki 3
9:00 Świnki 3
10:00 12:00 Tuliluli
10:00 Tuliluli
10:00 Tuliluli
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

2 czerwca (piątek)   
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)
8 czerwca (czwartek)
9 czerwca (piątek)   
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
21 czerwca (środa)   
22 czerwca (czwartek)   
23 czerwca (piątek)
25 czerwca (niedziela)

11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:15 DT: Raz-Dwa-Trzy-Zginiesz-Ty
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2

Mała Sala
1 czerwca (czwartek) 
2 czerwca (piątek)    
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)
8 czerwca (czwartek) 
9 czerwca (piątek)    
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)   
13 czerwca (wtorek)  
14 czerwca (środa)    
17 czerwca (sobota)
18 czerwca (niedziela)
24 czerwca (sobota)
25 czerwca (niedziela)
27 czerwca (wtorek)
28 czerwca (środa)    
29 czerwca (czwartek)    
30 czerwca (piątek)
10:00 Impreza
10:00 Impreza
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
11:00 Dziewczyna jak ta - PRAPREMIERA
11:00 Dziewczyna jak ta
16:00 Arcydzieło na śmietniku - dla emerytów
16:00 Arcydzieło na śmietniku - dla bezrobotnych
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 MFSPiN: Dryl - PRAPREMIERA
19:15 Dryl
19:15 Dryl - dla bezrobotnych
19:15 Dryl - dla bezrobotnych
19:15 Dryl - dla emerytów
19:15 Dryl
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
9 czerwca (piątek) 19:07 Lovecraft
Mała Sala
1 czerwca (czwartek) 19:07 Beczka prochu
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

5 czerwca (poniedziałek)   
6 czerwca (wtorek)
9 czerwca (piątek)
10 czerwca (sobota)
11 czerwca (niedziela)
12 czerwca (poniedziałek)
21 czerwca (środa)
24 czerwca (sobota)

DT: 18:30 DT Retrospektywa 19:00 Matryca [Prześwit 1/8]
DT: 20:00 Jazzkuła
DT: 17:00 Dom duszy
DT: 17:00 Wojna. Trzęsienie rodziny
19:00 Łysa śpiewaczka
DT: 19:00 Bóg rzeczy małych
DT: 19:00 Camille 20:00 Dotknij Teatru / Przekroczenia

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

1 czerwca (czwartek)
3 czerwca (sobota)
4 czerwca (niedziela)  
6 czerwca (wtorek)   
10 czerwca (sobota)
17 czerwca (sobota)
18 czerwca (niedziela)
20 czerwca (wtorek)
21 czerwca (środa)   
25 czerwca (niedziela)

11:00 18:30 Królewna Śnieżka i siedmu krasnoludów
19:00 ŁSB: BeijingDance/LDTX
18:00 ŁSB: BeijingDance/LDTX
18:30 Nie tylko Opera - Piosenka jest dobra na wszystko
20:00 Angela Gheorghiu
12:00 Bajkopera 19:00 ŁSB: Spartakus - PREMIERA
12:00 Sellinarium 19:00 ŁSB - Spartakus
18:30 ŁSB - Spartakus
18:30 Nie tylko Opera - Po obu stronach Atlantyku
18:30 Koncertu Chóru Verdiana

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
14 czerwca (środa)
17 czerwca (sobota)
16:00 Koncert dyplomowy ASM Macieja Pawłowskiego
18:00 Night with Madonna
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
w czerwcu brak informacji o spektaklach
TEATR ZWIERCIADŁO - SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w czerwcu brak informacji o spektaklach

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież