poniedziałek, 28 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1 (foto)

Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1 (foto)

IMG_8019Po heroicznej grze siatkarze Skry Bełchatów pokonali drużynę Dynamo Moskwa. Była to ostatnia szansa, aby Powalczy powalczyli o awans w Lidze Mistrzów. Mecz odbył się w środę, 31 stycznia, w Atlas Arenie.

Niezwykle wyrównany pierwszy set zakończył się minimalnym zwycięstwem Skry 25:23. W kolejnym prowadzenie objęli siatkarze z Moskwy. Polacy doprowadzili do remisu, jednak nie udało im się utrzymać i Dynamo zwyciężyło 25:22.

Kolejny set również był wyrównany. Minimalnie lepsi tym razem okazali się bełchatowianie i zwyciężyli 25:22. Ostatni - czwarty set - rozpoczął się od zdecydowanego prowadzenia Skry, która już nie oddała prowadzenie. Goście zaczęli się gubić i nasi zawodnicy wygrali 25:13.

Po tym zwycięstwie zawodnicy Skry wciąż zajmują trzecią pozycję. Mają jednak tylko jeden punkt mniej od drużyny Chamount. 13 lutego Skra podejmować będzie lidera, Lokomotiv Nowosybirsk, a 28 lutego czeka ich decydujący bój na wyjeździe z francuskim Chaumont.

PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1

PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:13)

PGE Skra: Marcin Janusz, Mariusz Wlazły, Srecko Lisinac, Karol Kłos, Bartosz Bednorz, Milad Ebadipour - Kacper Piechocki (libero) – Nikołaj Penczew, Partyk Czarnowski, Aleksandr Nedeljkovic.
Dynamo: Siergiej Antipkin, Aleksiej Ostapienko, Dick Kooy, Aleksandr Markin, Paweł Krugłow, Dmitrij Szczerbinin – Roman Bragin (libero) - Artiom Jermakow, Aleksandr Mielnikow, Dienis Kalinin, Jurij Bierieżko, Walentin Striliczuk.