poniedziałek, 28 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (foto)

ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (foto)

IMG_8579_kopiujPo zaciętym boju siatkarki ŁKS pokonały zawodniczki z Muszyny 3:2. Najlepszą zawodniczką meczu uznano Agatę Wawrzyńczyk. Każdy set był bardzo wyrównany i obie drużyny dążyły do zwycięstwa.

Najpierw 25:19 dla gospodarzy, potem 25:22 dla gości. Po przerwie zawodniczki z Muszyny zaatakowały i ponownie okazały się lepsze 25:20. Czwarty set to walka do ostatniej chwili, wygrana przez ŁKS 27:25. W piątym secie, wygranym 15:13, znów okazały się lepsze łodzianki.

ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)

ŁKS: Kwiatkowska, Bidias, Wawrzyńczyk, Sielicka, Muhlsteinova, Efimienko, Strasz (libero) oraz Szyjka, Mras, Kowalińska
Muszynianka: Brzóska, Śmieszek, Savić, Wójcik, Radenković, Bociek, Medyńska (libero) oraz Flakus, Bałdyga, Lis