niedziela, 18 lutego 2018

Ostatnia aktualizacja:09:35:20 PM GMT

Plastry_Kultury_baner_3

Lokalizacja: Sport Siatkówka Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (foto)

Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (foto)

IMG_8108_kopia20 stycznia w Atlas Arenie siatkarki Budowlanych Łódź podejmowały drużynę BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Niestety łodzianki przegrały po trzech setach. MVP zawodów okrzyknięto Katarzynę Konieczną.

Przyjezdne od początku zdominowały rywalki. Utrzymywały bezpieczny dystans punktowy i w pierwszym secie zwyciężyły 25:19. Drugi set to ciągła walka Budowlanych i odrabianie strat, niestety i w tym secie uległy - 26:24. Ostatni set to również zacięta walka, którą ponownie zwyciężyły rywalki z Bielska-Białej.

Grot Budowlani Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 22:25)

Budowlani: Vincourova, Kąkolewska, Grajber, Grobelna, Cutura, Polańska, Witkowska oraz Polak, Twardowska, Muszyńska.
BKS: Nowicka, Grant, Konieczna, Mucha, Mancuso, Sobolska, Lemańczyk oraz Moskwa, Jagieło.