Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2:3 (foto)

Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2:3 (foto)

dsc3276_1516210643_0643

Po emocjonującym spotkaniu PGE Skra Bełchatów pokonała 17 stycznia w Moskwie tamtejsze Dynamo 3:2. Polacy byli zdeterminowani, aby przełamać passę porażek w Lidze Mistrzów.

Pierwszy set dla Skry, w drugim wojna do samego końca, wygrana jednak przez Dynamo 25:23. Kolejne sety również były zacięte, najpierw 25:20 dla bełchatowian, następnie znów 25:23 dla zawodników z Moskwy. W piątym secie Polacy okazali się lepsi.

Okazja do kolejnego zwycięstwa już 31 stycznia. W Atlas Arenie odbędzie się rewanż z Dynamem.

Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2:3

Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2:3 (15:25, 25:23, 20:25, 25:23, 12:15)

Dynamo: Antipkin, Ostapenko, Szczerbinin, Krugłow, Kooy, Markin, Jermakow (libero) oraz Kalinin, Melnikow, Strilczuk, Bragin (libero), Jakowlew
PGE Skra: Łomacz, Wlazły, Lisinac, Kłos, Bednorz, Ebadipour, Piechocki (libero) oraz Janusz, Romać