niedziela, 23 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (foto)

Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (foto)

IMG_6655W pierwszym finałowym meczu siatkarze Skry Bełchatów przegrali w środę, 19 kwietnia w Atlas Arenie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Kożle 0:3. Chociaż piłka wciąż w grze zwycięstwo w tym sezonie umyka.

Pierwszy set to wymiana ciosów - po dominacji Skry do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy ostatecznie zwycięzyli 27 do 25. Drugi set to rozpaczliwa pogoń gospodarzy, którzy doprowadzili nawet do wyniku 19:20, ostatecznie jednak przegrali i ten set - 25 do 21. Ostatni set tego dnia to już zdecydowana przewaga ZAKSY - 25 do 19 i 3:0 w całym spotkaniu. Zawodnikiem pojedynku okrzyknięto Dawida Konarskiego.

Skra - ZAKSA 0:3

PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (25:27, 21:25, 19:25)

Skra: Uriarte, Lisinac, Kurek, Wlazły, Kłos, Penczew, Piechocki (libero) oraz Bednorz, Janusz, Gładyr, Szalpuk, Milczarek (libero).

ZAKSA: Toniutti, Wiśniewski, Buszek, Konarski, Deroo, Bieniek, Zatorski (libero) oraz Czarnowski.

- Skra Bełchatów – Cucine Lube Civitanova 1:3 (foto)