Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

baner_2180x400_px

Lokalizacja: Sport Siatkówka Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon 3:0 (foto)

Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon 3:0 (foto)

_MG_6038Zawodniczki Budowlanych Łódź kolejny raz nie dały szans siatkarkom ŁKSu. W derbach Łodzi ponownie zwyciężyły 3:0. Mecz w Atlas Arenie oglądało ok. 6 tysięcy widzów.

W dwóch pierwszy setach scenariusz przebiegał podobnie. W pierwszych minutach wyrównana walka, z czasem zdecydowana przewaga Budowlanych. W trzecim, mimo dzielnej gry ŁKSu, przewaga Grotu była widoczna aż nad to. Ostatecznie Budowlani dość łatwo pokonali rywalki 3:0.

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon 3:0

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)

Grot Budowlani: Pavla Vincourova 3, Heike Beier 10, Sylwia Pycia 12, Kaja Grobelna 18, Julia Twardowska 5, Gabriela Polańska 8, Paulina Maj-Erwardt (l) oraz Ewelina Tobiasz 1, Natalia Strózik, Martyna Grajber

ŁKS Commercecon: Ewa Kwiatkowska 4, Lucie Muhlsteinova, Agata Oleksy 10, Katarina Osadchuk 3, Izsabela Kowalińska 5, Katarzyna Sielicka 9, Krystyna Strasz (l) oraz Agnieszka Wołoszyn 3, Izabella Szyjka