poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Siatkówka Skra Bełchatów - Zenit Kazań 0:3 (foto)

Skra Bełchatów - Zenit Kazań 0:3 (foto)

IMG_0784Zespół PGE Skry Bełchatów okazał się za słaby i przegrał w czwartek, 24 marca, w Atlas Arenie z Zenitem Kazań. Goście, broniący tytułu zdobywcy Ligi Mistrzów, pokazali klasę wygrywając z gospodarzami w trzech setach.

Praktycznie każdy z setów wyglądał podobnie. Pierwsze minuty wyrównane, z czasem siatkarze z Kazania dochodzili do głosu. Chwila płonnej nadziei i ostatecznie porażka. Kolejno -  19:25, 23:25 i 19:25. W ten sposób PGE Skra Bełchatów znalazła się za burtą Ligi Mistrzów.

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 0:3

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 0:3 (19:25, 23:25 i 19:25)

PGE Skra: Nicolas Uriarte, Mariusz Wlazły, Facundo Conte, Nicolas Marechal, Karol Kłos, Srecko Lisinac, Kacper Piechocki (libero) oraz Andrzej Wrona, Robert Milczarek (libero), Marcel Gromadowski

Zenit: Aleksander Butko, Maksym Michajłow, Wilfredo Leon, Matthew Anderson, Andriej Aszczew, Aleksander Gucaljuk, Teodor Sałparow (libero) oraz Igor Kobzar.

- Skra Bełchatów - Ziraat Bankasi Ankara 3:1 (foto)

- Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1:3 (foto)