Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

baner_2180x400_px

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna Lechia Tomaszów Maz. - Widzew Łódź 1:2 (foto)

Lechia Tomaszów Maz. - Widzew Łódź 1:2 (foto)

IMG_8049_2W niedzielę, 12 listopada w Tomaszowie Mazowieckim pojawiło się ponad 1800 wielbiciela Widzewa. Wszystko to za sprawą meczu na szczycie III ligi. Łodzianie pokonali zawodników Lechii 2:1.

Widzew objął prowadzenie już w 13. minucie po golu Mateusza Michalskiego. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą. W 43. minucie bramkę strzelił Jakub Rozwandowicz. Decydujący gol meczu to zasługa Daniela Świderskiego. W 58. minucie pokonał Awdziewicza i ustalił wynik meczu.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź 1:2 (1:1)
Gole: 43. Rozwandowicz (Lechia) - 13. Michalski, 58. Świderski (Widzew)

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Magdoń, Żytek, Kornacki (90. Walasek), Bocian, Orzechowski – Patora (46. Golański), Szymczak (71. Mirecki), Rozwandowicz (84. Lewiński), Płonka

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel, Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Miller,  Mąka (90+3. Kwiek),  Świderski (84. Gołębiewski)

Żółte kartki: Cyran (Lechia) – Miller, Wolański (Widzew)