poniedziałek, 23 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (foto)

Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (foto)

P1011192Widzew nie miał problemu z jedną z najsłabszych drużyn III ligi. Na własnym stadionie zwyciężyli zespołów Tur Bielsk Podlaski 4:0.

W pierwszej połowie łodzianom udało się raz pokonać bramkarza gości - dokoła tego w 12. minucie Świderski. W drugiej Widzewiacy dorzucili kolejne bramki, najpierw z karnego Mąka w 55. minucie, następnie w 62. minucie Kwiek i w 77. minucie Gołębiewski. Ani przez moment wynik nie był zagrożony. Po tym zwycięstwie Widzew zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 26 punktów. Liderem pozostaje Sokół Aleksandrów Łódzki.

Widzew – Tur Bielsk Podlaski 4:0 (1:0)
Gole: 12. Świderski, 55. Mąka (karny), 62. Kwiek, 77. Gołębiewski

Widzew: Humerski – Kozłowski, Sylwestrzak (25. Kostkowski), Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Radwański, Kazimierczak, Miller (73. Gołębiewski) – Mąka (80. Falon) – Świderski (61. Kwiek)
Tur: Sidun – Kulikowski, Porębski, A. Kosiński, Niemczynowicz (65. Zieniewicz) – Lewczuk (84. P. Kosiński), Łochnicki – Ostaszewski, Radecki (36. Maliszewski), Popiołek – K. Kosiński
Żółte kartki: Michalski, Mąka (Widzew) - A. Kosiński (Tur)