niedziela, 17 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:10:14:35 PM GMT

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1:0 (foto)

ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1:0 (foto)

IMG_4899_kopiujOkoło dwóch tysięcy widzów oglądało kolejne zwycięstwo Łódzkiego Klubu Sportowego. W sobotę, 7 października na stadionie przy al. Unii ŁKS pokonał Wisłę Puławy 1:0.

Przez długi czas wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Na szczęście w 80. minucie Madejskiego pokonał Rozwandowicz. W tym momencie łodzianie mieli już ułatwione zadanie, bo goście od 63. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Smektały.

ŁKS Łódź – Wisła Puławy 1:0 (0:0)

Gole: 80. Rozwandowicz

ŁKS: Kołba – Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko, Pyciak, Gamrot (73. Burkhardt), Kocot, Pyrdoł (59. Kostyrka), Guzik, Rodionow.
Wisła: Madejski – Murawski, Poznański, Żemło, Litwiniuk (68. Litwiniuk), Smektała, Maksymiuk, Szymankiewicz (81. Popiołek), Pożak (71. Meskhia), Zulciak (68. Szczotka), Hirsz.

Żółte kartki: Gamrot (ŁKS) – Poznański, Maksymiuk, Smektała (Wisła).
Czerwona kartka: Smektała (63. min. za drugą żółtą).