poniedziałek, 23 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna Widzew Łódź - Ursus Warszawa 1:1 (foto)

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 1:1 (foto)

IMG_2769_kopiujKolejny raz nie udało się zawodnikom Widzewa zdobyć kompletu punktów w meczu z Ursusem Warszawa. W piątek, 22 września, na własnym stadionie widzewiacy zremisowali 1:1.

Widzewiacy już w 5. minucie objęli prowadzenie. Po rzucie rożnym z główki bramkę zdobył Radosław Sylwestrzak. W 68. minucie niespodziewanie goście doprowadzili do remisu. Po podaniu Mateusza Muszyńskiego przypadkowo piłka odbiła się od stopy Marcina Pigiela i z mieniając tor wpadła do bramki Patryka Wolańskiego.

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: 5. Sylwestrzak - 68. Muszyński

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz (78. Falon), Radwański (85. Niedziela), Mąka (78. Gołębiewski) – Kwiek (66. Rakowski) – Świderski

Ursus: Haluch – Ślesicki, Zawadka, Ćwik, Kamiński (88. Ambrozik) – Prusinowski (61. Muszyński), Kołosowski, Kabala, Sztybrych, Baranowski – Wolski (84. Vogtman)