wtorek, 30 maja 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna Widzew Łódź - MKS Ełk 2:1 (foto)

Widzew Łódź - MKS Ełk 2:1 (foto)

_MG_1192Widzew Łódź zwyciężył w kolejnym meczu III ligi. Tym razem łodzianie okazali się lepsi od MKS Ełk i pokonali gości 2:1. Nie był to prosty pojedynek. Widzew na prowadzenie wyszedł dopiero w 44. minucie, kiedy to z rzutu karnego bramkarza gości pokonał Mateusz Michalski.

Druga bramka padła w 62. minucie po strzale Sebastiana Zielenieckiego. Końcówka spotkania należała jednak do gości, którzy kontaktowego gola zdobyli w 81. minucie po strzale Łukasza Gryki. Na szczęście na nic więcej ich nie było stać i łodzianie kolejny raz zwyciężyli.

Widzew Łódź - MKS Ełk 2:1 (1:0)
Gole: 44. Michalski, 62. Zielenicki - 81. Gryko

Widzew: Choroś - Bartos (72. Szewczyk), Jędrzejczyk, Zieleniecki, Gromek (84. Bargieł), Budka, Możdżonek, Okachi, Tlaga, Michalski (90. Zawodziński), Sabiłło (82. Strus)

Ełk: Radzikowski - Gryko, Finfando, Świderski, Sobolewski, Atanackovic, Malinowski, Hryszko, Rosoliński (57. Berezovski), Świderski, Tuttas

Zółte artki: Szewczyk, Gromek (Widzew) - Sobolewski, Rosiliński, Tuttas (Ełk)