Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

letnia_scena_baner

Lokalizacja: Sport Piłka Nożna ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Maz. 7:0 (foto)

ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Maz. 7:0 (foto)

_MG_4757W imponujący sposób piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli zmagania tegorocznego sezonu na własnym stadionie. W II kolejce III ligi pokonali Ruch Wysokie Mazowieckie aż 7:0.

Duża w tym "zasługa" bramkarza gości, który w 22. minucie otrzymał czerwoną kartkę. Ruch przegrywał w tym momencie już 1:0, po bramce Michałka. W pierwszej połowie jeszcze podwyższył wynik Radionow i mieliśmy wynik 2:0.

Osłabieni goście w drugiej połowie "odpuścili". W dodatku dla gospodarzy podyktowano dwa rzuty karne - w 49. minucie strzelił Radionow, a w 66. Golański. Ostatnie trzy trafienia to ostatnie 11 minuty gry - w 79. strzelił Nowak, w 83. Kowal, a w doliczonym czasie Cichowlas. Po dwóch kolejkach ŁKS jest na  trzeciem miejscu, prowadzi Widzew. Kolejny mecz piłkarze z al. Unii zagrają 20 sierpnia na wyjeździe z rezerwami Jagielloni Białystok.

ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (2:0)
Bramki: 3. Micjałek, 37. 49. Radionow, 66. Golański, 79. Nowak, 83. Kowal, 90+1 Cichowlas.

ŁKS: Michał Kołba - Paweł Pyciak, Mariusz Cichowlas, Aleksander Ślęzak, Kamil Rozmus - Patryk Bryła, Mateusz Gamrot (67, Kamil Juraszek), Jakub Nowak, Michał Michałek (58, Artur Golański) - Łukasz Kopka (46, Damian Nowacki), Jewhen Radionow (78, Maksym Kowal).

Ruch: Rafał Rakowiecki - Piotr Faszczewski, Patryk Pasko (73, Arkadiusz Sawicki), Łukasz Piłatowski, Grzegorz Jóźwiak - Dawid Ostaszewski, Paweł Brokowski (67, Maciej Zieniewicz), Michał Grochowski (78, Damian Decewicz), Adrian Mleczek - Michał Poduch (24, Kamil Dobreńko), Kamil Zalewski.

Żółte kartki: Gamrot (ŁKS) - Grochowski (Ruch)
Czerwona kartka: 22 min. - Rakowiecki (Ruch)