artificial_grass_field

Legends Football League, mecze siatkarek i siatkarzy, koszykarek i koszykarzy, unihokeja, futsalu, a także IV Noworoczny Bieg pod Gwiazdami, II Bieg Trzech Króli Łódź, III Bitwa o Łódź. To czeka na nas w styczniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (styczeń) co gdzie
1

IV Noworoczny Bieg pod Gwiazdami – 5 km

Piotrkowska

4

Puchar Zimy 2017/2018 (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

5

II Bieg Trzech Króli Łódź

Start: Manufaktura

5

Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo (piłka siatkowa kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

6

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U-13 2017/2018 w pływaniu

Basen AZS (Styrska 20/24)

6

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź – Bzura Ozorków (piłka siatkowa mężczyzn)

Wifama (Niciarniana 1/3)

6-7

SAN AZS Łódź – Futsal Politechnika Gdańska (futsal)

SAN (Sienkiewicza 9)

7

III Bitwa o Łódź – edycja zimowa – 10 km

Stacja Nowa Gdynia

7

ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police (piłka siatkowa kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – X kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

13

Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

13

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź – PGE Skra II Bełchatów (piłka siatkowa mężczyzn)

Wifama (Niciarniana 1/3)

13-14

Łódzki Klub Hokejowy – Hockey Team Oświęcim (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

14

I Halowy Mityng RKS i ŁOZLA

RKS Łodź (Rudzka 37)

14

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – 10 km

Park Baden-Powella

18

Puchar Zimy 2017/2018 (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

19

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – XI kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

20

Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (piłka siatkowa kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

20

II Halowy Mityng RKS i ŁOZLA

RKS Łodź (Rudzka 37)

20

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS UMCS Lublin (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

20

ŁKS SMS Łódź – Pomarańczarnia MUKS Poznań (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

20

Finał Grand Prix Ziemi Łódzkiej w brydżu

Restauracja Gościnna (Puszkina 18)

20

Politechnika Anilana Łódź – ASPR Zawadzkie (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

20-21

UKS Nowa Łódź – ULKS Józefina (unihokej)

Anilana (Sobolowa 1)

21

1 Turniej Tańca – AnaDens Cup 2018

Hala Karpacka 61

21

Turniej Otwarcia Sezonu w brydżu

Restauracja Gościnna  (Puszkina 18)

21

Łódzkie Biegi Górskie – 5 km i 10 km

Las Łagiewnicki

24

Finał Mistrzostw Szkół Podstawowych Zgierza (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

27

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź  – SPS Słupca (piłka siatkowa mężczyzn)

Wifama (Niciarniana 1/3)

27

ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna (piłka siatkowa kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

27

ŁKS SMS Łódź – Olimpia Wodzisław Śląski (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

27

Legends Football League

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

27

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

28

III WTK juniorek-ów (tenis stołowy)

b.d.

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (styczeń) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1kolartswo
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym (foto)
DSC_5101
Pétanque w Parku Sienkiewicza (foto)
maraton-5
XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tour De La Redion De Lodz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*