artificial_grass_field

W marcu na boiska powrócą piłkarze nożni oraz rugbyści. Poza tym KSW 42, XI Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz 2018 w łyżwiarstwie figurowym, V Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada i sporo imprez biegowych. W marcu czekają nas aż trzy pojedynki derbowe – siatkarek, waterpolistów oraz rugbystów.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (marzec) co gdzie
2

III EduRun – 0,5 mili,  1 mila

Okolice hali EXPO

3

Leonhart – turniej futbolu stołowego

Frame (Narutowicza 7/9)

3

KSW 42

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

3

SAN AZS Łódź – Bodzio Team Łęczyca (futsal)

Anilana (Sobolowa 1)

3

ChKS PŁ Łódź – MKS PR URBIS Gniezno

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

3

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

3

Wifama Łódź – Czarni Rząśnia (siatkówka mężczyzn)

Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)

3

Zawody Kobiet – strzelectwo

Społem Łódź (Północna 36)

3-4

ATLAS Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

Stacja Nowa Gdynia (Sosnowa 1)

3-4

Piłka wodna: kwalifikacje do mistrzostw Polski

Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)

4

VI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 1963m, 5 km

okolice Atlas Areny

5

Time Attack (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

5

Budowlani Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

6

CNBA (koszykówka)

Społem Łódź (Pomorska 36)

7

ŁKS Commercecon Łódź – Sky Rzeszów (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

10

Puchar Łodzi w Szachach Klasycznych (FIDE)

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ (POW 3/5)

10

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

10

Politechnika Anilana Łódź – AZS AWF Biała Podlaska (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana (Sobolowa 1)

10

IV Wiosenny Cross – biegi przełajowe – 10 km

Stawy Stefanowskiego

10

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

10

ŁKS Łódź – Gryf Wejherowo (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

10

Widzew Łódź – Victoria Sulejówek (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

10

Puchar Polski Old Boys w 8-bil (Open i 50+)

Frame (Narutowicza 7/9)

10

V Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada

Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)

10

3×3 CNBA i 3×3 CNBA Women (koszykówka)

Społem Łódź (Pomorska 36)

10

Rekord Guinessa w ciągłym uderzaniu w worek bokserski

Jungle Gym (Łagiewnicka 54/56)

11

Konkurs Zręczności Kierowców

Motodrom (Drewnowska 147)

11

Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden –  5 km

Park Baden-Powella

11

Mistrzostwa Polski Old Boys w 9-bil (Open i 50+)

Frame (Narutowicza 7/9)

11

Widzew Łódź – Basket 90 Gdynia (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

11

ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Neptun Łódź (piłka wodna)

Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)

12

Time Attack (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

13

CNBA (koszykówka)

Społem Łódź (Pomorska 36)

14

PGE Skra Bełchatów – Cucine Lube Civitanova (siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

SAN AZS Łódź – Red Dragons Pniewy (futsal)

Anilana (Sobolowa 1)

15

Łódź Park Tour – biegi na orientację

b.d.

15-18

XI Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz 2018, Mistrzostwa Polski Novice

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

16

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2007-09 w pływaniue

Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)

17

Eliminacje MP – taniec sportowy

b.d.

17

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

17

Zawody brydżowe pamięci Eugeniusza Wilińskiego

Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)

17

Budowlani Łódź – MKS Dąbrowa (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

17

UKS SMS Łódź – Sportowa Czwórka Radom (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

17

3×3 CNBA i 3×3 CNBA Women (koszykówka)

Społem Łódź (Pomorska 36)

18

Łódzkie Biegi Górskie – 5 i 10 km

Las Łagiewnicki

18

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów 2018 w Pool Bilard 8-Bil

Frame (Narutowicza 7/9)

18

Eliminacje MPP Open – brydż

BOK Rondo (Limanowskiego 166)

18

Junior CUP Poland 2018 – runda 1 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

20

CNBA (koszykówka)

Społem Łódź (Pomorska 36)

21

Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

24

Puchar Łodzi w Szachach Klasycznych (FIDE)

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ (POW 3/5)

24

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

24

ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

24

Zawody brydżowe pamięci Eugeniusza Wilińskiego

Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)

24

I Bieg „Julianów na 5” – 5 km i mniej

Park Julianowski

24

RTS II Widzew – Stal Głowno (piłka nożna mężczyzn)

MOSiR Małachowskiego (Małachowskiego 7/9)

24

ŁKS II Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

24

Politechnika Anilana Łódź – MSPR Siódemka Miedź Legnica (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana (Sobolowa 1)

24-25

Rental Kart Championship 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

24-25

ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Polonia Bytom (piłka wodna)

Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)

24-25

Akademickie MP 1/2 f (tenis stołowy)

b.d.

25

Konkurs Zręczności Kierowców

Motodrom (Drewnowska 147)

25

UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

26

Time Attack (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

28

Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

28

UKS SMS Łódź – AZS PSW Biała Podlaska (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

28

Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

30

RTS II Widzew –  MKS Górnik 1956 (piłka nożna mężczyzn)

MOSiR Małachowskiego (Małachowskiego 7/9)

31

Master Pharm Budowlani Łódź – KS Budowlani Łódź (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

31

Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (marzec) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – luty 2010
triathlon
Triathlon Miejski Łódź 2016
mosirlodz
MOSiR na lato

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*