czwartek, 14 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:59:31 PM GMT

Lokalizacja: Sport Inne Kalendarz sportowy - grudzień 2017

Kalendarz sportowy - grudzień 2017

artificial_grass_field

Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn FIVB 2017,  finał CNBA, Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu, mecz Budowlanych w Lidze Mistrzyń z Dynamem Moskwa, Bieg Sylwestrowy, Łódzki Bieg Mikołajkowy, XI Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym, IV Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Włókiennika Łódź, Międzynarodowy Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, derby siatkarek - ŁKS Commercecon - Grot Budowlani, a także koleje zawody zapaśników Budowlanych Łódź. To nas czeka w grudniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody

kiedy (grudzień) co gdzie
2

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówa mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

2

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - II kolejka - zaległa

ZSO 8 (Czernika 1/3)

2

Mistrzostwa Łodzi w brydżu

BOK Rondo (Limanowskiego 166)

2

Jestem Mikołajem - Bieg Charytatywny - 5km

Park na Zdrowiu

2

Wifama Łódź - LKPS Borowno (siatkówka mężczyzn)

Wifama (Niciarniana 1/3)

2

Turniej mikołajkowy w piłce nożnej

Hala MOSiR (ks. Skoprupki 21)

2-3

UKS Nowa Łódź - TLU Kala-Izolacje Toruń (unihokej)

Anilana (Sobolowa 1)

3

Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

3

Grand Prix Ziemi Łódzkiej w brydżu

BOK Rondo (Limanowskiego 166)

3

Jestem Mikołajem - Bieg Charytatywny - 5km

Park na Zdrowiu

3

Łódzki Bieg Mikołajów - 10 i 21 km

Las Łagiewnicki

3

ChKS PŁ Łódź - Sambor tczew SPR Sambor Tczew (piłka ręczna kobiet)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

3

II WTK - seniorek/ów (tenis stołowy)

ZSO 1 (Czajkowskiego 14)

5

Budowlani Łodź - Unia Racibórz (zapasy)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

7-10

XI Zawody Mikołajkowe (łyżwiarstwo figurowe)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

7

Puchar Zimy (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

7

ŁKS Commercecon - Grot Budowlani (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

8

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - VIII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

8

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - wspinaczka na czas

Stratosfera (Manufaktura)

9

Biegiem na Urodziny Marszałka

Stawy Stefanowskiego

9

IV Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Włókiennika Łódź

Sala Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Żeromskiego 115)

9

Politechnika Anilana Łódź - LKPR Moto-Jelcz Oława (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana (Sobolowa 1)

9

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

9

Zmagania Mikołajkowe 2017 w judo

Gwardia Łódź (al. Kościuszki 73/75)

9

Mistrzostwa Łodzi w karate wkf

Hala Parkowa (Małachowskieg 5/7)

9

ŁKS SMS Łódź - AZS Politechnika Korona Kraków (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

9

Wifama Łódź - Caro Opoczno (siatkówka mężczyzn)

Wifama (Niciarniana 1/3)

9

V Turniej Tenisa Stołowego im. S Frączyka (tenis stołowy)

Sala 44 LO (Wacława 22/24)

9-10

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki – Legia Warszawa (piłka wodna)

Basen AZS (Styrska 22/24)

10

Międzynarodowy Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Hala Centrum Sportu (Politechniki 11)

10

ŁKS Commercecon - Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

10

KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego - XIV Runda 

Motodrom (Drewnowska 147)

10

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden - 5 km

Park na Zdrowiu

10

Junior CUP Poland 2017 runda IX i X (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

11

Time Attack 2017 Runda 36 - Finałowa (gokarty)

Racing Center (Wydawnciza 5)

12-14

Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn FIVB 2017 (siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

Finał CNBA (koszykówka amatorska)

Społem Łódź (Północna 36)

15

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - IX kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

15

Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

16-17

UKS Nowa Łódź - UKS Prus Żary (unihokej)

Anilana (Sobolowa 1)

17

Łódzkie Biegi Górskie

Start SP 61 (Okólna 183)

17

ŁKS SMS Łódź - AZS AJP II Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

19-22

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

21

Budowlani Łódź - Dynamo Moskwa (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

21

Puchar Zimy (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

31

XXXIII Bieg Sylwestrowy - 10 km

Las Łagiewnicki

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (grudzień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu - cc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież