sobota, 16 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:59:31 PM GMT

Lokalizacja: Sport Inne Kalendarz sportowy - listopad 2017

Kalendarz sportowy - listopad 2017

artificial_grass_field

Ostatnie w tym roku mecze piłkarzy nożnych, Mistrzostwa Polski Garlando 2017 ŁÓDŹ PRO-Tour ITSF w futbolu stołowym, XXIII Rowerowy Wyścig Niepodległości w Łodzi, zawody zapaśnicze - Budowlani Łódź - AKS Supra Brokers Wrocław, mecz hokeja ŁKH Łódź - Oliwa Hockey Team plus imprezy pływackie - Grand Prix Puchar Polski, Grand Prix w skokach do wody i mecz ligowe Ocmer UŁ ŁSTW oraz EXOPERLA Neptun UŁ - to nas czeka w listopadzie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
3-4

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - V kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

3-5

Mistrzostwa Polski Garlando 2017 ŁÓDŹ PRO-Tour ITSF (futbol stołowy)

Frame (Narutowicza 7/9)

4-5

Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

4

Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża  (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

4

Start Łódź - GKS Ksawerów (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. teresy 56/58)

4

Międzyklubowy turniej dla dzieci w wieku 7-13 lat kumite fantom oraz kumite

SP 199 (Elsnera 8)

4

Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

4

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź - SMS PZPS II Spała (siatkówka mężczyzn)

Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)

4

ŁKS Łódź - Rozwój Katowice (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

5

Kolejarz Łódź - ULKS MOSiR Sieradz (piłka nożna kobiet)

Boisko - Srebrzyńska 95

5

12. runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017 (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

5

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie MTB

Las Łagiewnicki

5

XXIII Rowerowy Wyścig Niepodległości w Łodzi

Las Łagiewnicki

5

Widzew Łódź — CCC Polkowice (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małchowskiego 5/7)

5

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden - 5 km

Park Baden-Powella

5

ŁKS II Łódź - Termy Uniejów (piłka nożna mężczyzn

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

5

ChKS PŁ Łódź - GUKS Dwójka Łomża (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

5

XXIII Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

Pałac Młodzieży (Wyszyńskiego 86)

7

Budowlani Łódź - AKS Supra Brokers Wrocław (zapasy)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

7

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

10

Zawody klubowe - karabin (strzelectwo)

Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)

11-12

XIV Memoriał Waldka Hyżego (piłka ręczna)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

11-12

I Ogólnopolski Miting Osób Niepełnoprawnych

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

12

ChKS PŁ Łódź - SMS ZPRP II Płock (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

11

Zawody klubowe - pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Colt Łódź (Okopowa 70/106)

11

Politechnika Anilana Łódź - SRS Czuwaj Przemyśl (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

11

4. Łódzki Bieg Niepodległości - 5 km

okolice Atlas Areny

11

Turniej Niepodległości Łódź (brydż)

Restauracja Gościnna (Puszkina 18)

11

ŁKS SMS Łódź - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

11

Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

11

ŁKH - Hockey Team Oświęcim (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

11

Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (rugby)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

12

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Żubry Białystok (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

12

Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości

OK Górna (Siedlecka 1)

12

UKS SMS Łódź - Sarnów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

14

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

16

Zawody klubowe - pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

17-19

Mistrzostwa Polski Amatorów (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

17

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - VI kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

17

Ladies Racing 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

17

I Nocny Turniej w Futsalu

AZS Łódź (Styrska 20/24)

18-19

Finał Runarmagedonu

Pabianice

18

Junior Cup Poland (gokart)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

18

Widzew Łódź - Sokół Ostróda (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

18

Start Łódź - MUKS Włókniarz II Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. teresy 56/58)

18

Sumo Challenge – Międzynarodowe Zawody Robotów

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

18

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

18

3x3 CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

18

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

18

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - AZS UJK Kielce(koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

18

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź - Mickiewicz Kluczbork (siatkówka mężczyzn)

Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)

18

UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowskiec (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

19

Akademicki Puchar Polski w squashu o Puchar Zarządu Głównego AZS

I'm Fit (Piłsudskiego 10)

19

Finał Łódzkiej Ligi Kartingowej

Gokart Arena (Smugowa 19)

19

Zawody klubowe - pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo

Kolimator (Rzgowska 26/28)

19

Zawody klubowe - pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

19

Kolejarz Łódź - Wojownik Skierniewice (piłka nożna kobiet)

Boisko - Srebrzyńska 95

19

13. runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017 (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

20

ŁKH Łódź - Oliwa Hockey Team (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierska (Stefanowskiego 20)

21

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

22

Zawody klubowe - pistolet, karabin (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

22

Zawody klubowe - pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

24-25

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki - VII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

25-26

Grand Prix w skokach do wody

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

25-26

Ocmer UŁ ŁSTW Łódź - Legia Warszawa (piłka wodna)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

25-26

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki – WTS Polonia Bytom (piłka wodna

AZS Łódź (Styrska 20/24)

25-26

UKS Nowa Łódź - UKS Fenomen Babimost (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

25

Zawody klubowe - pistolet, karabin (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

25

Zawody klubowe - pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

25

IX Akademicki Turniej Szachowy

Wydział Eko-Soc UŁ

25

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

25

Politechnika Anilana Łódź - KS Uniwersytet Radom (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

25

ŁKS SMS Łódź - Lider Swarzędz (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

25

Widzew Łódź — Enea AZS Poznań (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

25

JOK (brydż)

Wspólna 6

25

Puchar Młodzików i Dzieci (wspinaczka sportowa)

Spot Boulder Caffe (Wersalska 47/75)

25

Boulderowe Derby Łodzi (wspinaczka sportowa)

Stratosfera (Manufaktura)

26

Łódzkie Biegi Górskie - Grand Prix Łódzkiego w biegach górskich - 5-10 km

Łagiewniki - Modrzew

26

Turniej Judo Dzieci i Młodzików z okazji 45-lecia MKS PM Łódź

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

26

Zawody klubowe - pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Colt Łódź (Okopowa 70/106)

26

Decathlon RUN 4

Park Poniatowskiego

28

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu - cc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież