sobota, 23 września 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Inne Kalendarz sportowy - wrzesień 2017

Kalendarz sportowy - wrzesień 2017

artificial_grass_field

We wrześniu na parkiety powrócą koszykarze i koszykarki, a także zawodnicy unihokeja. Poza tym czeka nas wielki mecz rugby - Polska-Europa, a także sporo imprez biegowych - VI Wycie Szakala o Północy, Łódź Business Run, Półmaraton Łódzki, 3.PKO Bieg Charytatywny. Plus Grand Prix Łódź Master Cup i Memoriał J. Kauca i Olimpijczyków w zapasach w stylu wolnym, Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Super Enduro. Pod koniec miesiąca czekają nas kolejne debry rugby w wykonaniu dwóch drużyn Budowlanych - SA i KS.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody

kiedy (wrzesień) co gdzie
1

VI Wycie Szakala o Północy - 20 km

okolice ul. Książka, za SP 142

2

ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)

2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Mikroorienteeringu

Wschodni kraniec ulicy Inwestycyjnej

2

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kolarstwie Torowym

Społem Łódź (Pólnocna 36)

2

UKS SMS II Łódź - Medyk II Konin (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

3

VIII KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017

Motodrom (Drewnowska 147)

3

Łódź Business Run - 5x3,8 km

start spod Łódzkiego Domu Kultury

4

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

6

Multitable Dyp - turniej par losowanych (futbol stołowy)

Frame (Narutowicza 7/9)

8

Widzew Łódź - Olimpia Zambrów (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

9

Polska - Europa (rugby)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

9

Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację

Las Łagiewnicki

9

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U16) (zawody lekkoatletyczne)

Stadio AZS (Lumumby 22/26)

9

UKS SMS Łódź - Medyk Konin (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

9

Grand Prix Łódź Master Cup (zapasy styl wolny)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

10

Memoriał J. Kauca i Olimpijczyków (zapasy styl wolny)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

10

Półmaraton Łódzki - 21 km

spod Sukcesji

11

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

13

Multitable Dyp - turniej par losowanych (futbol stołowy)

Frame (Narutowicza 7/9)

14

Łódź Park Tour

Park Źródliska

16

KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (rugby)

Budowlani Łodź (Górnicza 6)

16

Mistrzostwa Łodzi Teamów (brydż sportowy)

Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)

16

3.PKO Bieg Charytatywny

Stadio AZS (Lumumby 22/26)

16-17

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Sprint - Osiedle Batorego

17

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)

17

V Mityng ŁOZLA (zawody lekkoatletyczne)

Stadio AZS (Lumumby 22/26)

17

IX KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017

Motodrom (Drewnowska 147)

23

Klasy Sportowe – Mistrzostwa Łodzi (taniec sportowy)

b.d.

23

ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)

22

Widzew Łódź - Ursus Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

23

UKS SMS II Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

23

Endurance Cup Poland 15h (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

23

17 lat od zakończenia produkcji Fiata 126p

Motodrom (Drewnowska 147)

23

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Super Enduro - w apżdzierniku

Łódzkie Centrum Offroadowe (Chocianowicka 161)

23

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

23

Puchar Polski Oldboys "50+" w 9-bil (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

24

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - MUKS Hutnik Warszawa (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

22

Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

24

Budowlani Łódź SA - Lechia Gdańsk (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

23-24

UKS Nowa Łódź - UKS Fenomen Babimost (unihokej) - przełożony na listopad

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

23-30

Europejski Tydzień Sportu

różne miejsca

24

Puchar Polski Old Boys "50+" (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

25

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

26

Inauguracja 38. CNBA (koszykówka mężczyzn)

Społem Łódź (Północna 36)

30

Turystyczny Marsz na Orientację "Orientuj się i Licz" - Ogólnopolski bieg na orientację dzieci

Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym w Łodzi - ul. Wycieczkowa 86

30

UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

30 lub 1

Budowlani Łódź SA - KS Budowlani Łódź (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

30-1

WTK 12 (tenis ziemny)

Eurotenis Łódź (Niciarniana 3/5)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (wrzesień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki

9-Ball Open 2017 (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu - cc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież