sobota, 23 września 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Inne Kalendarz sportowy - kwiecień 2017

Kalendarz sportowy - kwiecień 2017

artificial_grass_field

Mecz międzypaństwowy w rugby Polska - Holandia, DOZ Maraton Łódź, Międzynarodowy Puchar Polski WPF & PUTS w wyciskaniu sztangi leżąc, 10. Mistrzostwa Polski w Biegu 24 Godzinnym, XIII Harasuto Cup Łodź. Na boiska powrócą futboliści amerykańscy, a na tor żużlowcy. W kwietniu czeka nas także m.in. finał II ligi hokeja na lodzie czy LX KSW Boks-Tur.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody

kiedy (kwiecień) co gdzie
1

I Bieg Charytatywny ICZMP RUN - 5 km

Okolice ICZMP

1

BiegamBoLubię!

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

1

Master Pharm Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

1

ŁKS AZS UŁ SG Łódź - R8 Basket Politechnika Krakowska (koszykówka mężczyzn)

MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)

1

Wilki Łódzkie - Gliwice Lions (futbol amerykański)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdańskich 18)

1

ChKS PŁ Łódź - MKS Ochota Warszawa (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdańskich 18)

1

BBRC Łódź - Lechia Gdańsk (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

1

ŁKH Łódź - KH KTH Krynica (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

2

Super Sprint (zawody samochodowe)

Tor Łódź

2

Prima Aprilis Cup - VII edycja -turniej dubletów (bule)

Park Staromiejski

2

ŁKH Łódź - KTH 1928 Krynica (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

2

Mistrz Techniki Piłkarskiej - turniej piłkarski

Orlik Karpacka (Karpackiej 61)

2

ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

2

Kolejarz Łódź - AZS KU Uniwersytetu Warszawskiego (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

4

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

7

Widzew Łódź - Lechia Tomaszów (piłka nożna mężczyn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

7-8

Finał Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówka

SP 205 (Dąbrówki 1)

8

Chojeński Bieg na Stawach Jana – 5 km

Stawy Jana

8

Międzynarodowy Puchar Polski WPF & PUTS w wyciskaniu sztangi leżąc

Pałac Młodzieży w Łodzi (al. Wyszyńskiego 86)

8

Polska- Holandia (rugby)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

8

10. Mistrzostwa Polski w Biegu 24 Godzinnym

Park na Zdrowiu

8

ŁKS SMS Łódź - AZS Uniwersytet Gdański (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

8-9

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego juniorek/ów i młodziczek/ów w tenisie stołowym

ZSO 1 (Czajkowskiego 14)

8-9

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki – GKPW 59 Gorzów (piłka wodna)

Pływalnia AZS (Styrska 20/26)

8-9

XIII Harasuto Cup Łodź (Karate wkf)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

9

AZS WSIU Malwee Łódź - Berland Komprachcice (futsal)

Hala (Rzgowska 17a)

9

KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego - I Runda

Motodrom (Drewnowska 147)

9

Skra Bełchatów - Asseco Resovia (siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

9

XI Otwarte Mistrzostwa Łodzi w grze pojedynczej w bule

Park Staromiejski

9

Orzeł Łódź - Arge Speedway Wanda Kraków (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

15

KS Budowlani Łódź - Arka Gdynia (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

15

Widzew Łódź - Legia II Warszawa (piłka nożna mężczyn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

15

ŁKS Łodź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (piłka nożna mężczyn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

16

Popularne Zawody na Orientację (biegi na orientację)

Las Łagiewnicki

18

Liga Szkółek Kolarskich

Społem Łódź (Północna 36)

21-22

Mityng Łódzki - brydż

Hotel Ambasador (al. Piłsudskiego 29)

21-23

DOZ Maraton Łódź

Atlas Arena i okolice

22

ChKS Łódź - SPR ROKiS Radzymin (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdańskich 18)

22

Politechnika Anilana Łódź - CKS Jurand Ciechanów (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

22

Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża (piłka nożna mężczyn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

22

LX KSW Boks-Tur (boks)

Boks-Tur (Bratysławska 23)

22

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

22

Wilki Łódzkie - Silesia Rebels (futbol amerykański)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdańskich 18)

23

Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury

Łódzki Dom Kultury (Traugutta 18)

23

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegach na orientację

Las łagiewnicki
23

UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23

Puchar Polski Kobiet w bilardzie

Frame (Narutowicza 7/9)

24

Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

25-26

VI Szkolne Mistrzostwa w warcabach

Strefa Kultury Otwartej - Zakładowa (Zakładowa 35)

27

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 11-latków w pływaniu

MKS Trójka Łódź (Sienkiewicza 46)

29

Budowlani Łódź SA - Pogoń Siedlce (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

30

ŁKS Łódź - Sokół Ostróda (piłka nożna mężczyn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (kwiecień) co gdzie
w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego


UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu - cc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież