sobota, 21 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Sport Inne Kalendarz sportowy - marzec 2017

Kalendarz sportowy - marzec 2017

artificial_grass_field

W marcu na boiska powrócą piłkarze nożni, a także rugbyści. Poza tym czeka nas m.in. XIX Wojewódzki Halowy Mityng w Skoku Wzwyż Szkół Podstawowych i Gimnazjów, X Puchar Łodzi - Memoriał Marii Olszewskiej 2017 w łyżwiarstwie figurowym, Akademickie Mistrzostwa Polski - półfinał A w Badmintonie, gigantyczny Rajd przygodowy oraz III Wiosenny Cross.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody

kiedy (marzec) co gdzie
3

II bieg eduRun - 1 mila

Okolice Hali Expo

3-4

Łódzka Amatorska Liga  Siatkówki - XIII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

4

Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Radka Kluski

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

4

ŁKS SMS Łódź - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

4

Cosinus Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

4

Przełajowe Mistrzostwa Województwa U16/18/20

Park Baden-Powella

4

ChKS Łódź - AZS UW Warszawa (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

4

Dzień Kobiet - II runda Pucharu Województwa (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

4-5

ŁKH SMS Gortata Łódź U16  -  Energa Stoczniowiec Gdańsk U16 (hokej na lodzkie)

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)

5

Charytatywny Bieg dla Moniki - 5 km

Park Julianowski

5

Turniej Ligi Śląskiej Mini Hokeja

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)

5

ChKS PŁ Łódź - KU AZS UW Warszawa (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

6

XIX Wojewódzki Halowy Mityng w Skoku Wzwyż Szkół Podstawowych i Gimnazjów

SP 44 (Kusocińskiego 100)

6

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

8

Bieg dla Naszych Dzieci - 1,5 km oraz 3 km

Park Baden-Powella

9-12

X Puchar Łodzi - Memoriał Marii Olszewskiej 2017; Mistrzostwa Polski Novice 2017 (łyżwiarstwo figurowe)

Lodowisko Bombonierska (Stefanowskiego 28)

10-11

Łódzka Amatorska Liga  Siatkówki - XIV kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

10-12

Akademickie Mistrzostwa Polski - półfinał A w Badmintonie

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

11

Politechnika Anilana Łódź - ChKS Łódź (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

11

UKS SMS Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

11

X Puchar Łodzi Amatorów 2017 (łyżwiarstwo figorowe)

Lodowisko Bombonierska (Stefanowskiego 28)

11

Rajd przygodowy - 150km BnO, MTB, narty biegowe (w przypadku zimy)/rolki (w przypadku warunków wiosennych), zadania specjalne; 25-30 km bieg na orientację w formie Scorelaufu

północne obrzeża Łodzi

11

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec Św. (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12

Junior Cup Poland 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

12

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12

ŁKS Łódź - Huragan Wołomin (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

15-18

Mistrzostwa Województwa- HMWŁ 12 (tenis ziemny)

MKT Łódź (Żeromskiego 117)

17

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Tereny ICZMP

18

Widzew Łódź - Motor Lubawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (al. Piłsudskiego 138)

18

UKS SMS Łódź - KU AZS UJ Kraków    (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

18

ChKS Łódź - KS Uniwersytet Radom (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

18

ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Sopot (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

19

Rental Kart Championship 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

19

Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden - 5 km

Park Baden-Powella

19

GP Łodzi w Nordic Walking 2017 - 5 km

Park Baden-Powella

19

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

20

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

23

ŁKS Łódź - Jagiellonia II Białystok (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

24-25

Łódzka Amatorska Liga  Siatkówki - półfinały

SP 205 (Dąbrówki 1)

25

Politechnika Anilana Łódź - SPR ROKiS Radzymin (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

25

Widzew Łódź - Pelikan Łowicz (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (al. Piłsudskiego 138)

25

Jubileuszowy Turniej Boks-Tur z okazji 15-lecia Klubu

Boks-Tur (Bratysławska 23)

25

III Wiosenny Cross - 10 km

Okolice stawów Stefańskiego

25

Grot Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

25-26

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki – Legia Warszawa (piłka wodna)

Pływalnia AZS (Lumumby 22/26)

26

Mak Marketing Junior Tour (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

27

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

29

UKS SMS Łódź - KKS Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

31-1.04

Łódzka Amatorska Liga  Siatkówki - półfinały

SP 205 (Dąbrówki 1)

31-2.04

XXXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski  Szlakiem Bursztynowym - Hellena Tour 2017

województow łódzkie

termin wkrótce

inauguracyjna kolejka Ekstraligi rugby

ŁKS / Budowlani

termin wkrótce

ŁKH Łódź - Oliwa Hokey Team (hokej)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (marzec) co gdzie
w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego


UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu - cc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież