Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

letnia_scena_baner

Lokalizacja: Sport

Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (foto)

IMG_6778_kopiujFranek Smuda czyni cuda. W sobotę, 12 sierpnia, stary-nowy trener powrócił na al. Piłsudskiego. Widzew zwyciężył Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie, najpierw w 69. minucie gola strzelił Michalski, następnie w 78. minucie wynik podwyższył Mąka.

ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 1:0 (foto)

IMG_4888_kopiujW kolejnym meczu na własnym stadionie zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego nie stracili gola. W piątek, 11 sierpnia w Łodzi pokonali MKS Kluczbork 1:0. Jedyną bramkę strzelił Jewhen Radionow. Zawodnik łodzian pokonał bramkarza w 78. minucie po świetnym strzale z półobrotu.

Koszykarki Widzewa wznowiły treningi

IMG_20170807_131452Koszykarki Widzewa Łódź spotkały się po raz pierwszy przed nowym sezonem. Na pierwszym treningu stawiło się 12 zawodniczek. Wśród nich zabrakło zagranicznych koszykarek – Daryi Zavidnej i Brandi Harvey-Carr. W zajęciach nie uczestniczyła Wiktoria Zapart, która po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Polski musi przejść serię badań. W hali przy ulicy Małachowskiego zameldowały się po raz pierwszy Adriana Kopciuch i Roksana Schmidt, dla której to powrót do Widzewa. Były też doskonale znane łódzkim kibicom Julia Drop i Klaudia Gertchen.

Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2017 (foto)

IMG_4753_kopiujW sobotę i w niedzielę na Rynku Manufaktury rozgrywano mecze w rugby plażowym. Drużyny składające się z pięciu zawodników rywalizowały ze sobą dwa razy po dwie i pół minuty. W finale niedzielnego, najważniejszego, turnieju spotkały się dwie drużyny Master Pharm Budowlanych Łódź SA. Mecz zakończył się zwycięstwem "ciemniejszych koszulek" 4:0.

ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (foto)

IMG_4204_kopiujZa nami druga kolejka II ligi piłki nożnej. W kolejnym w tym sezonie meczu na własnym stadionie ŁKS pokonał Gwardię Koszalin 1:0. Jedyną bramkę spotkania strzelił w 63. minucie Radionov.

Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2017

_beach_rugbyNajlepsza drużyna rugby w Polsce plus najlepsza plaża w sercu miasta – co może wyjść z takiego połączenia? Kolejny turniej plażowego rugby Bierhalle Manufaktura Beach Rugby, na który już w najbliższy weekend, 5-6 sierpnia, zaprasza drużyna Master Pharm Budowlani SA. Dwudniowe święto tego widowiskowego sportu jest też zapowiedzią nowego sezonu, który startuje już za dwa tygodnie.

Gortat Team vs Wojsko Polskie 77:71 (foto)

IMG_4093_kopiaW niedzielę, 30 lipca w Atlas Arenie 2 wielkim meczu charytatywnym zmierzyły się dwie drużyny - reprezentanci Wojska Polskiego oraz drużyna z Marcinem Gortatem na czele.

Kalendarz sportowy - sierpień 2017

artificial_grass_field

W sierpniu na boiska powrócą piłkarze i rugbyści. Poza tym czeka na nas Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2017, Bieg Fabrykanta, a także Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro na nowo otwartym torze przy Chocianowickiej.