niedziela, 19 listopada 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

baner_2180x400_px

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń

Zapowiedzi wydarzeń

Andrzej Poniedzielski w Teatrze Muzycznym

Andrzej_Poniedzielski20 listopada o godz. 19.00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi wystąpi Andrzej Poniedzielski w swoim najnowszym programie pt. MELO-NIE-DRAMAT. Bilety kosztują od 50 do 80 zł.

Lonker See w Koniec Końców

LONKERSEAW poniedziałek, 20 listopada o godz. 20 w Koniec Końców wystąpi formacja Lonker See.

Grzegorz Turnau w Teatrze Wielkim

turnauW niedzielę, 19 listopada o godz. 18 w Teatrze Wielkim rozpocznie się koncert Grzegorza Turnaua. Bilety kosztują: 125 zł, 95 zł, 70 zł.

Urodziny Bielasa w DOMu

bielas18 listopada w sobotę w klubie DOM niepowtarzalne wydarzenie -  urodziny Jacka Bieleńskiego. Jacka najlepiej opisują jego teksty i muzyka. Łódzki Tom Waits, prekursor polskiego rapu, współtwórca enigmatycznego ensemble z Marylą Rodowcz "Różowe Czuby", scenarzysta, performer, marynarz Łodzi, którego okręt wraz z liczną załogą takich muzyków jak m.in. Stanisław Soyka, Włodzimierz Kiniorski pruje przez fale świata. W najblższą sobotę jego urodziny uświetnią znani muzycy i jego przyjaciele.Wystąpi również dawno nie widziana Elżbieta Mielczarek. Początek o godz. 18.

Niechybnie, Fellows Tale, Distinct Way w Krańcoofce

niechybnieW sobotę, 18 listopada w Krańcoofce wystąpią Niechybnie, Fellows Tale i Distinct Way.

Percival Schuttenbach w Scenografii

_MG_0490

W niedzielę, 19 listopada o godz. 19 w Scenografii rozpocznie się koncert formacji Percival Schuttenbach. Na scenie pojawią się również River of time oraz Stelarius. Bilety kosztują od 35 zł.

Bitwa o New York

bony_plakat_malyProgress Promo zaprasza na pierwszą edycję "Bitwy o New York". Impreza odbędzie się 18/11/2017, o godzinie 19:00 w klubie muzycznym New York (II piętro Las Vegas), mieszczącym się przy ul. Piotrkowskiej 62 w Łodzi. Główną nagrodą imprezy, przeznaczoną dla zdobywcy I miejsca jest  bilet (przelot) do Nowego Yorku (USA) + hotel 4 noclegi.

Cronica i Łysa Góra w Andrzeju, nie denerwuj się

cronicaW sobotę, 18 listopada o godz. 18:30 w Andrzeju, nie denerwuj się rozpocznie się koncert formacji: Cronica, Łysa Góra i AHEAD. Wstęp wynosi 15 zł.

Max Bravura w Iron Horse

bravuraW sobotę, 18 listopada o godz. 21 w Iron Horse rozpocznie się występ formacji Max Bravura. Wstęp wynosi 5 zł.

Strona 1 z 335