piątek, 25 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Nick Sinckler w New Yorku

Nick Sinckler w New Yorku

nicksincler-fotoW czwartek, 17 czerwca o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się koncert Nicka Sincklera. Bilety w cenie: 30 zł przedsprzedaż/ 35 zł w dniu imprezy.

Amerykanin od ponad 10 lat żyjący w Polsce. Po wielu latach nauki języka polskiego, obcowaniu z Polakami, poznawaniu polskiej kultury i zwyczajów postanowił stworzyć właśnie tutaj swoją pierwszą autorską płytę w całości w języku polskim. To ogromne wyzwanie ale i przyjemność. Nick na swojej drodze w Polsce spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył mnóstwo muzycznych projektów. Ci sami ludzie tworzą historię Nicka i jego polskiej płyty. Między innymi Kayah czy Natalię Kukulską, u których śpiewał w chórkach, Mateusz Krautwurst, który jest producentem płyty oraz Kasię Dereń, która również użyczyła swojego pięknego głosu. Całość okraszona jest pięknymi brzmieniami najlepszych muzyków jakich Nick spotkał na swojej drodze i z którymi współpracuje na co dzień t.j. m.in. Tomasza Mądzielewskiego, Artura Twarowskiego, Michała Kowalskiego, Kamila Barańskiego, Maciej Magnuskiego, Błażeja Chochorowskiego, Tomasza Busławskiego, Przemysława Kostrzewy.  Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach”.

W tej chwili przygotowany jest polski album jedenastu autorskich utworów. Te właśnie utwory będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej o nazwie „11 x 11”. Jedenaście utworów na 11 lat pobytu Nicka w Polsce.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież