środa, 21 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Bruno Schulz w Żarty Żartami

Bruno Schulz w Żarty Żartami

IMG_9032

W piątek, 16 marca o godz. 21 w Żarty Żartami rozpocznie się pożegnalny koncerty formacji Bruno Schulz. Wstęp wynosi 15 zł.

Od wydania debiutanckiej płyty zespołu pt. Ekspresje, depresje, euforie upłynęło już 11 lat - wypełnionych pracą nad kolejnymi czterema albumami (Europa wschodnia, Nowy lepszy człowiek, Wyspa i najnowszym Imperium), przynajmniej dziesiątką porządnych klipów, setką koncertów i kilkoma niepoślednimi sukcesami, o których było naprawdę głośno (by wymienić tu tylko koncert na Open’er Festival 2007, Łódzką Płytę Roku 2013, świetnie przyjęty występ na Dniach Schulza na Ukrainie czy wysokie pozycje na listach przebojów). Ich piosenki gościły na antenach takich rozgłośni jak: Trójka, Czwórka, Jedynka, Eska Rock, Muzzo.fm i wielu innych, a teledyski można było zobaczyć w TVP Kultura, Kino Polska Muzyka i innych, nie tylko muzycznych, stacjach.

Dziennikarze pisali: "Gdyby Joy Division nadal istniało, to pewnie graliby tak jak oni”, ale muzyka BRUNO SCHULZ wymyka się wszelkim porównaniom, będąc tyglem stylów i nurtów wymieszanych w ich niepowtarzalnym, wypracowanym przez lata charakterze, który wraz z intrygującymi tekstami w języku polskim zostawił trwały ślad na scenie muzyki alternatywnej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież