wtorek, 20 lutego 2018

Ostatnia aktualizacja:10:14:22 PM GMT

 

   Plastry_Kultury_baner_3

bannerlob

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń KęKę w Magnetofonie

KęKę w Magnetofonie

kekeW piątek, 19 stycznia o godz. 20 w Magnetofonie rozpocznie się koncert KęKę. Bilety kosztują: 30, 35 i 40 zł.

KęKę będzie promował swoją najnowsza płytę pt. "Trzecie Rzeczy". Supporty: QUKIS & Bart, Czaku, MiRas, Luk4s, Scooon.

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT) Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT).

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież