niedziela, 19 listopada 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

baner_2180x400_px

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Koncerty w Łodzi - listopad 2017

Koncerty w Łodzi - listopad 2017

IMG_6846

Queen z Adamem Lambertem, Jarmoir Nohavica, Harcsa/Keszég/Márkos/Benkő//Pándi: Kassák, T.Love, Raz Dwa Trzy, Grzegorz Turnau, Strachy Na Lachy, Łąki Łan, Kroke, Kasia Kowalska, Old Breakout, Proletaryat, Koniec Świata, Kabanos, Percival Schuttenbach, Luxtorpeda, bracia Figo Fagot, Paweł Domagała, XXANAXX, Zalewski, Agnieszka Chylińska, Kuba Badach, Natalia Przybysz, Bovska, Jamal, happysad, Zakopower, Dr Misio, Czesław Śpiewa, Cochise, Komety, Max Bravura, Alcoholica, NeuOberschlesien, Włochaty, Zahlada, Pola Rise, Henry No Hurry, Sasha Boole, Dreadsquad, Coals, Cronica, Łysa Góra, Lux Perpetua, Fireball, KISSi, The Moon, Białas, Kali, Łona, Wber & The Pimps, Malik Montana, Sobota, Miuosh, Young Stadium Club, Tune, Tryp, Bielas i Marynarze, Daniel Spaleniak.

Poza tym Wunder Wave nr 86, Łódź Disco Fest, Freedom Jazz Festival, Prog The Night oraz Festiwal Puls Literatury.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD 2017
(aktualizacja 4 listopada 17:59)
Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
5 listopada
12 listopada
19:00 Ściek-Sewage / Time To Play for Spirit
20:30 Bartosz Zaskórski, Mchy i Porosty
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
3 listopada
11 listopada
25 listopada
20:30 Cochise
20:00 Yegor Zabelow
19:00 Koniec Świata
Akademia Muzyczna w Łodzi - Sala Koncertowa, Żubardzka 2
13 listopada 19:00 Adam Strug
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w listopadzie brak informacji o konkursach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w listopadzie brak informacji o konkursach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w listopadzie brak informacji o konkursach
Andrzeju, nie denerwuj się, Piotrkowska 43
11 listopada
15 listopada
18 listopada
25 listopada
20:00 Doktor Ziom x Dozzy Dozz x Katzby
19:00 Over The Under
19:30 Cronica / Łysa Góra
18:00 Lux Perpetua, Fireball, Reign Of Fire, Rain in Florence
Arturówek, Skrzydlata 75
w listopadzie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
6 listopada
11 listopada
26 listopada
20:30 Queen + Adam Lambert
17:30 Łódź Disco Fest 2017
17:00 Gwiezdne Wojny Koncertowo
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
24 listopada 21:00 Rockets
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w listopadzie brak informacji o koncertach
Balanga, Struga 8/10
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
3 listopada 18:00 Marek Piekarczyk akustycznie
Breadnia, Piotrkowska 86
w listopadzie brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
16 listopada 20:00 Ocean Fanfare
Cotton Club, Politechniki 9a
w listopadzie brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
12 listopada
18 listopada
23 listopada
26 listopada
20:00 Dead Factory, Sznur
18:00 Urodziny Bielasa: Tryp, X, Bielas i Marynarze
20:00 Lewe Łokcie i Zwidy
18:00 Danse Macabre
Dom Literatury, Roosevelta 17
25 listopada
26 listopada
28 listopada
29 listopada
20:00 Zahlada
21:00 Komety
21:00 Tune
19:30 Harcsa/Keszég/Márkos/Benkő//Pándi: Kassák
EC-1, Targowa 1/3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
2 listopada
16 listopada
17 listopada
19 listopada
30 listopada
20:00 LAM (Zimpel / Dys / Zemler)
20:00 Zimpel / Ziołek
19:30 Spojrzystość
16:00 Pieśni Przejścia
20:00 Jachna / Tarwid / Karch
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
3 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
21 listopada
21:00 O.S.T.R.
19:00 Fabryka Wełny Big Band, Maria Răducanu Quartet, Monika Borzym
19:00 Komeda Symfonicznie
18:00 Michel Legrand Trio z Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej
19:00 Harlem Gospel Choir
Format, Tymienieckiego 3
24 listopada 20:00 Pola Rise
Futurysta, al. Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w listopadzie brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Grindhouse, Rewolucji 1905 r. 48
4 listopada
11 listopada
18 listopada
25 listopada
21:00 Paweł Szymiczek solo
21:00 Bandaż Elastyczny Duo
21:00 The Melons
21:00 Julia Hołówko
Hala EXPO, al. Politechniki 4
4 listopada 13 Haruska 18:10 Szlagier
Infinity, Piotrkowska 81
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 listopada
4 listopada
10 listopada
11 listopada
17 listopada
18 listopada
24 listopada
25 listopada
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Sin Trinity
20:00 The Melons
20:00 Dudek/Gargól
20:00 Ola i Szewcu
20:00 Acoustic Bles Sessions
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Haze Acoustic Trio
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 listopada
10 listopada
11 listopada
17 listopada
18 listopada
24 listopada
25 listopada
21:00 Danny Boy Experience & Chypis
21:00 Henry No Hurry
20:00 Alcoholica
21:00 Tomcze Akustycznie
21:00 Max Bravura
21:00 Cochise
21:00 Sasha Boole
Keja Pub, Kopernika 46
4 listopada
5 listopada
10 listopada
11 listopada
17 listopada
18 listopada
20 listopada
26 listopada
20:00 Festiwal Cztery Strony Świata
18:00 Paweł Orkisz
21:00 Nijak
21:00 Łukasz Nowak i Marcin Snokowski
21:00 Jig Reel Maniacs
21:00 Cztery Refy
19:00 Nick Schnebelen Band
18:00 Aldaron i Jarecki
Kij, Jaracza 45
10 listopada 20:00 Dormant Dissident / Ahead / Broken Resistance
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Koniec Końców, Rewolucji 1905 r. 48
10 listopada
17 listopada
20 listopada
20:00 Spaceslug, Pi, AMBS
20:00 Heatseeker, Negative Vibes, Slug Abuse
20:00 Lonker See
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
3 listopada
10 listopada
17 listopada
18 listopada
24 listopada
19:00 Witek Muzyk Ulicy
20:00 WSRH
20:00 Okrutny Leoncio i Suchy Pion
19:00 Niechybnie, Fellows Tale, Distinct Way
20:00 Cała Góra Barwinków
Lokal, Pasaż Schillera
w listopadzie brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
19 listopada 18:00 Anna Guhs i Mateusz Tranda
Lordi's, Piotrkowska 102
3 listopada
24 listopada
22:00 Białas i Lanek
21:00 Dwa Sławy
ŁSSE, Tymienieckiego 22
w listopadzie brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
3 listopada
4 listopada
10 listopada
20:00 Prog The Night III: ProAge, Smash The Crash, Spiral
20:00 Prog The Night III: Here on Earth, Yesternight, Tenebris
20:00 Tadeusz Nalepa Tribute feat. Adam Wolski
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
3 listopada
11 listopada
24 listopada
20:00 Kali
19:00 Twinge, Chimera, Ethelyn, Psycho Visions
19:00 Wunder Wave 86 -Bishops Green, Podwórkowi Chuligani, Grade 2
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36

w listopadzie

brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
3 listopada
4 listopada
8 listopada
10 listopada
11 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
22 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
29 listopada
30 listopada
19:30 KISSI 20:00 James B. & Friends
19:30 Elvis Metal King 22:00 2 Faces
20:00 New York Festiwal
21:00 Dreadsquad i Kasia Malenda
18:00 Eklektik 22:00 Fabrykanci
20:00 New York Festiwal
19:00 NeuOberschlesien
19:00 Animators i Black Radio
18:00 ANN 19:00 Bitwa o New York 22:00 Mixtape
18:00 Buba Badje Kuyateh & Bantamba
20:00 New York Festiwal
20:00 Old Breakout
20:00 Proletaryat
18:00 Vinati 22:00 Latające Talerze
18:00 The Moon
20:00 New York Festiwal
20:00 Page
Niebostan, Piotrkowska 17
4 listopada 22:00 Bubliczki & Warsaw Balkan Madness
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
26 listopada 18:00 Moliendo Cafe
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
OHM, Manufaktura
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pawilon, Wojska Polskiego 65 (Aleksandrów Łodzki)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
6 listopada
23 listopada
20:00 Postman
20:00 Daniel Spaleniak
Pop'n'Art, Plac Wolności 6
10 listopada
17 listopada
24 listopada
20:00 Coals
20:00 The Fruitcakes
21:00 SALK + Milky Wishlake
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
4 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
19:00 Tomek Olesiński i Mateusz Ulczok
21:30 Warta Folk Band
21:30 Piotr Salata z zespołem
21:30 Vintage Swing Quartet
21:30 Zagórski Kądziela Colaboration
21:30 Krzysztof Ścierański New Quartet
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
5 listopada 17:00 Szlagier Festiwal
Scenografia, Zachodnia 81/83
3 listopada
5 listopada
12 listopada
17 listopada
19 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
19:00 Koniec Świata
19:00 Farben Lehre + Last Road - odwołane
19:00 Kabanos
20:00 T.Love
19:00 Percival Schuttenbach
20:00 Łona, Weber & The Pimps
20:00 Luxtorpeda
20:00 Bracia Figo Fagot
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
18 listopada 19:30 Malik Montana
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stacja Łodź, Traugutta 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
10 listopada
11 listopada
17 listopada
18 listopada
21:00 Agnieszka Nastarowicz & Kamil Szewczyk
20:00 Tipsy Drivers
21:30 Janusz Nastarowicz i NaRazie
20:00 Jurek Porębski
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
4 listopada 19:00 Samokhin Band
Teatr Club, Moniuszki 4a
10 listopada 22:00 Sobota
Teatr DOM, Piotrkowska 243
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
6 listopada
12 listopada
20 listopada
19:00 Alosza Awdiejew
18:00 Jaromir Nohavica
19:00 Andrzej Poniedzielski
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
13 listopada
19 listopada
25 listopada
19:00 Paweł Domagała
18:00 Grzegorz Turnau
19:00 Raz Dwa Trzy - Młynarski
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
5 listopada 19:30 krzemiński Petera Duo
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w listopadzie brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
2 listopada
3 listopada
4 listopada
20:30 The Melons
20:30 The Blue Cocks
20:00 M.A.M. Trio
Williamsburg, Piotrkowska 6
w listopadzie brak informacji o koncertach
Woonerf przy 6. sierpnia
w listopadzie brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 31
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 listopada
3 listopada
4 listopada
5 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
16 listopada
18 listopada
19 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
28 listopada
30 listopada
19:00 XXANAXX 20:00 Markus Stockhausen Group
20:00 Miuosh i FDG. Orkiestra
20:00 Krzysztof Zalewski
20:30 Agnieszka Chylińska
19:00 Kuba Badach
20:00 Strachy Na Lachy
20:00 Łąki Łan
19:00 In memory of George Michael
19:00 Kroke & Sławek Berny
20:00 Natalia Przybysz
19:00 Bovska
19:00 Jamal
19:00 Happysad
20:00 Zakopower & Atom String Quartet
19:00 Dr Misio
19:00 Kasia Kowalska Akustycznie
19:00 Czesław Śpiewa
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
12 listopada
16 listopada
17 listopada
26 listopada
20:00 NeoKlez
19:00 Those Who Dream By Day & Frozen Lakes
20:00 Włochaty & Human Rights 
20:00 Young Stadium Club

Zobacz także:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież