wtorek, 24 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń RedRoom i Suchy Pion w Krańcoofce

RedRoom i Suchy Pion w Krańcoofce

redroomW piątek, 20 października o godz. 20:30 w Krańcoofce wystąpi RedRoom oraz Suchy Pion. Bilety kosztują 10 zł.

"Tajemnica Tour" to dziesięć premierowych koncertów promujących drugi studyjny album zespołu RedRoom "Tajemnica". Napisana w całości po polsku "Tajemnica" zaskakuje połączeniem energetycznych riffów, charakterystycznych dla formacji, wpadających w ucho refrenów i - co jest nowością w brzmieniu RedRoom'u - elektroniki i syntezatorów (dźwięki Michała Wojtasa znanego z "Uniqplan", "Amarok").

Produkcją muzyczną zajął się Michał "Majkel" Kurowski z "Old School Studio", miks i mastering zrealizował Piotr "Dziki Chancewicz z "Media Studio" (na koncie m.in płyty Voo Voo, Luxtorpedy, Marii Peszek).

RedRoom powstał w 2009 roku w Warszawie. Formacja zagrała ponad 200 koncertów w całej Polsce (cztery ogólnopolskie trasy koncertowe), miała przyjemność spotkać się
na jednej scenie m.in z zespołami Ira, Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Carpe Diem, Budka Suflera, Mech, Łąki Łan, Transsexdisco, Cree, Loka czy TSA.
W 2014 roku RedRoom wydał debiutancką płytę "Kamienice i Neony".

Od 2015 r. RedRoom tworzy i koncertuje w składzie:
Paweł Jędrusik - gitara, wokal, teksty
Cezary Ratyński - gitara
Kuba Modzelewski - bas
Paweł Wiśniewski - perkusja, chóry

Suchy Pion, Łódź. Dobry wieczór. Gramy muzykę ciężką, bo taką lubimy. Inspiracje czerpiemy zewsząd - od AC/DC przez Led Zeppelin po ZZ Top; od Siekiery przez Nocnego Kochanka po Niemena.
Plan jest taki: przychodzicie na nasze koncerty i świetnie się bawicie, a my balujemy za dolary z biletów w blasku sławy. Chyba, że będziemy znani tylko w pięciu łódzkich klubach. Też może być -  iczy się dla nas zabawa i to, żebyście Wy też się nie nudzili.

Suchy Pion w składzie:
Irek Komorowski - gitara
Dawid Matuszczak - gitara, wokale
Sebastian Raczyński - bas
Bartłomiej Baranek - perkusja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież