piątek, 24 marca 2017

Ostatnia aktualizacja:12:47:50 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Kluby w Łodzi - informator, mapka, kalendarz koncertów

Kluby w Łodzi - informator, mapka, kalendarz koncertów

Klub Wytwórnia, Scenografia, Stereo Krogs. To tylko kilka z wielu łódzkich klubów, gdzie grają muzykę "na żywo". Wychodząc na przeciw naszym czytelnikom przygotowaliśmy "ściągę" na temat łódzkich lokali.

W poniższym spisie znajdują się tylko lokale, w których można usłyszeć zespoły/artystów grających rock, reggae, hip-hop, jazz i pochodne. Miejsca clubbingowe przedstawimy wkrótce, w podobnym artykule. Podobnie z muzyką poważną.

Poka dzkie Kluby
Pokaz Lodzkie Kluby (Koncertownie) na wiekszej mapie

Uwaga! Poniżej prezentujemy wyłącznie spis koncertów granych w Łodzi. O innych imprezach organizowanych w niżej wymienionych miejscach (jam sessions, imprezy klubowe etc.) znajdziecie informacje w naszym kalendarzu.



MARZEC 2017
(aktualizacja 1 marca 14:05)
Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi - Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w marcu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w marcu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
16 marca 19:00 Daria Zawiałow
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Andrzeju, nie denerwuj się, Piotrkowska 43
10 marca
11 marca
17 marca
18 marca
25 marca
31 marca
20:00 The Perfumes
19:30 InYourFace! #7:SD/DoomsterReich/UnbornSuffer/InfernalBizarre
21:00 OVO
20:00 Deathinition, Overstep, Selfdenial
21:00 Kuśka Brothers
20:00 Ziggie Piggie
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
16 marca
25 marca
19:00 Dżem
19:00 Night Of The Proms (m.in. UB40, Anastacia)
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
17 marca 20:00 Boys
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w marcu brak informacji o koncertach
Balanga, Struga 8/10
17 marca 22:00 Piękni i Młodzi
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w marcu brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
3 marca
24 marca
21:00 TEDE
20:00 KęKę
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w marcu brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
1 marca
3 marca
19:19 Koncert szkoły Gram-off-on
20:00 Tubis Trio
Cotton Club, Politechniki 9a
4 marca
18 marca
25 marca
21:00 Carpet Mushrooms
21:00 Black Street Noise
21:00 Ola & Szewcu
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
3 marca
29 marca
21:00 MA
20:00 Khroma
Dom Literatury, Roosevelta 17
4 marca
30 marca
31 marca
19:00 Agnellus
21:00 Mięta
??:?? The Frozen Heart
EC-1, Targowa 1/3
w marcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
9 marca
23 marca
20:00 Modular String Trio
20:00 Hubert Zemler
Ferajna, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
19 marca
21 marca
18:00 Hanna Banaszak
19:00 Percival
Fundacja Zapiecek, Wólczańska 40/24
4 marca 20:00 Koncert premierowyu (m.in. Jacek Kleyff, Nasta Niakrasava, Jolly Roger)
Futurysta, al. Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w marcu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w marcu brak informacji o koncertach
Hala EXPO, al. Politechniki 4
10 marca
11 marca
12 marca
YAPA 2017
YAPA 2017
YAPA 2017
Infinity, Piotrkowska 81
w marcu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 marca
4 marca
10 marca
11 marca
17 marca
18 marca
24 marca
25 marca
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 The Melons
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Bartek Grzanek Acoustic Trio
20:00 Drake
20:00 Ceili
20:00 Duet Endy Star
20:00 Penny Jerz
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 marca
11 marca
17 marca
18 marca
24 marca
21:00 Lavina
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Danny Boy Experience
21:00 Tomcze Akustycznie
21:00 Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak
Keja Pub, Kopernika 46
3 marca
4 marca
8 marca
10 marca
18 marca
19 marca
24 marca
25 marca
31 marca
21:00 Własny Port
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
19:00 Caryna
20:00 Jurij Tokar
21:00 Ryczące Dwudziestki
18:30 Czerwony Tulipan
21:00 JRM
21:00 Nijak
21:00 Na Razie
Kij, Jaracza 45
11 marca
17 marca
20:00 Dr Hackenbush + Royal Spirit
19:00 Reszta Pokolenia, Londyn 70
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
11 marca 17:00 Sonia Bohosiewicz
Koniec Końców, Rewolucji 1905 r 48
w marcu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
3 marca
4 marca
11 marca
17 marca
25 marca
31 marca
19:00 Pandemonium + FAM + Arcane Dust + Stygmath
18:30 Aether, Fireball, Open Access, Incident Allie
20:00 Rap Underground Łódź Vol. IV
21:00 Guzior
20:00 Dark Ride
20:00 Atlas Bird + Futurelight
Lokal, Pasaż Schillera
w marcu brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
w marcu brak informacji o koncertach
Lordi's, Piotrkowska 102
11 marca 22:00 Emma Hewitt
ŁSSE, Tymienieckiego 22
w marcu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
3 marca
4 marca
24 marca
25 marca
19:00 The Moon and the Nightspirit, Othalan, Hegemony
19:00 Ted Nemeth
19:00 Hunter + Reload
19:00 Chemia + TRT
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
17 marca 20:00 Ralph Kaminski & My Best Band in the World
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
3 marca 19:00 Alessandro Bosetti, Gerhard Rühm i Monika Lichtenfeld
New York, Piotrkowska 62
3 marca
4 marca
5 marca
9 marca
10 marca
11 marca
16 marca
17 marca
18 marca
19 marca
23 marca
24 marca
25 marca
30 marca
31 marca
20:00 Farben Lehre
18:00 Witek Muzyk Ulicy 22:00 2Faces
18:00 Björnson & Klausfunkel
19:00 KAT i Roman Kostrzewski
19:00 Disperse, Retrospective, Ayden
19:00 Cochise 22:00 Latające Talerze
20:00 Archanelica i Maszyna
18:30 DROP. i Broken Resistance 22:00 Half Age
20:00 Perfect
18:00 Krzysztof Antkowiak
20:00 Adam Bałdych Sextet
22:00 Detox
18:00 Free-Dom i Przyjaciele 22:00 Samokhin Band
19:00 NeuOberschlesien
22:00 Fabrykanci
Niebostan, Piotrkowska 17
w marcu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
11 marca 18:00 Evgen Malinovskiy
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w marcu brak informacji o koncertach
OHM, Manufaktura
w marcu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w marcu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w marcu brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
28 marca 20:00 Christina Martin
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
3 marca
10 marca
20:00 Koncert przedYAPOWY
19:30 Hollow Quartet
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
8 marca 17:00 The Tone Nation
Scenografia, Zachodnia 81/83
9 marca
12 marca
17 marca
20:00 Dikanda
21:00 Hades
20:00 BeMy
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
10 marca 20:00 Kuba Knap
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
5  marca 20:00 Golden Life
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w marcu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w marcu brak informacji o koncertach
Tektura (Tymienieckiego - Art_Inkubator)
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
31 marca 19:15 Michał Bajor
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
5 marca
9 marca
10 marca
21 marca
28 marca
18:30 Beata Kozidrak
19:00 Stanisława Celińska
18:00 20:30 Symphonica
18:30 Don Vasyl
19:00 Stare Dobre Małżeństwo
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
26 marca 19:00 Rogucki
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
13 marca 19:00 Piwnica Pod Baranami
Teatr V6, Żeromskiego
w marcu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w marcu brak informacji o koncertach
Williamsburg, Piotrkowska 6
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
10 marca
11 marca
12 marca
17 marca
18 marca
19 marca
26 marca
30 marca
20:00 Ania Dąbrowska
20:00 Mrozu
19:00 Paweł Domagała
20:00 Tommy Emmanuel
19:00 Kult Akustik
19:00 Marek Dyjak
19:00 Anna Maria Jopek
20:00 Voo Voo
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w marcu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
18 marca
24 marca
20:00 Smkkpm
20:00 Komety

Zobacz także:

- Kluby w Łodzi - informator, mapka

- Nasze foto i wideo relacje z koncertów

/foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w grudniu brak informacji o koncertach
Antrakt, Zachodnia 93
w grudniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
5 grudnia 18:00 Budka Suflera
Bagdad Cafe, Jaracza 45
4 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Pornohagen
21:00 IX Urodziny Dreadsquadu
21:00 XX Urodziny Bagdad Cafe
Blu&Home, Plac Komuny Paryskiej 5
11 grudnia 22:00 Black Xmass - donGURALesko
Bycze Oko, Wólczańska 38
w grudniu brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
4 grudnia 18:00 H'ernest
Dekompresja, Limanowskiego 200
11 grudnia 19:30 Hey
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
3 grudnia
6 grudnia
19:00 papARTy: Arszyn/Duda + Pogodno
20:00 Rogiński gra Bacha
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
18 grudnia 20:00 Indigo Tree
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w grudniu brak informacji o koncertach
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
4 grudnia
5 grudnia
6 grudnia
7 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
12 grudnia
13 grudnia
14 grudnia
15 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
21 grudnia
22 grudnia
23 grudnia
26 grudnia
27 grudnia
28 grudnia
29 grudnia
30 grudnia
31 grudnia
Ryczące Dwudziestki
Żeby Nie Piekło              
Andrzej Motel - Mikołajki szantowe
Bandażduo              
Alkomat              
Pod Dudą              
Bandaż Elastyczny    
Zakaz Wyprzedzania + Statyści              
Janusz Nastarowicz              
Otwarta Scena Młodych              
Qcza              
Shell Shock              
Na Razie              
Karuzella    
EKT-Gdynia    
Janusz Nastarowicz              
Otwarta Scena Młodych              
Bandażduo              
Wigilijna Scena              
Butter                            
Kolędowe impresje              
Otwarta Scena Młodych              
Orkiestra Ta              
Space - Faces akustycznie              
Pali się              
Na Razie
Hala MOSiR, Skorupki 21
w grudniu brak informacji o koncertach
Heaven, Piłsudskiego 14
w grudniu brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w grudniu brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Łódzka Strefa Funky - PATRONAT PLASTRA
21:00 Dent Band        
20:00 Eldo - PATRONAT PLASTRA
Irish Pub, Piotrkowska 77
9 grudnia 20:00 Clesmersi
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 grudnia
4 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
20:00 Frontwar    
20:00 Ratuj się kto morze        
20:00 Hetman                
20:00 Jeremus Band
Jazzga, Piotrkowska 14
12 grudnia 21:00 Mikrokolektyw
Keja Pub, Kopernika 46
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
21:00 Arek Zawiliński & Roman Ziobro
21:00 Męski Punkt widzenia
21:00 Beltaine        
21:00 Grzmiąca Półlitrówa - koncert wigilijny
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
11 grudnia 20:00 Katarzyna Groniec
Lizard King, Piotrkowska 62
3 grudnia
4 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
23 grudnia
31 grudnia
22:00 Zydeco Flow
22:00 Samokhin Band
21:00 Trio Elektryczne              
22:00 Face to face    
22:00 Kamień Kamień Kamień    
21:00 KGBand i Rambo Jet         
22:00 Big Fat Mama
22:00 Carte Blanche
21:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Public Relations - Sylwester
Luka, Zachodnia 26
3 grudnia
4 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
20:00 Niebonie
20:00 Ted Nemeth + No Smoking in Corridor + Freepost
20:00 Magister Nija
20:00 AHEAD + Souldust + 2Loan
20:00 Kredens Acoustic
20:00 Banda Whysego
30:00 Bues Live Party
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
w grudniu brak informacji o koncertach
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
8 grudnia 21:00 Świetliki - PATRONAT PLASTRA
Manufaktura, Drewnowska 58
w grudniu brak informacji o koncertach
Mięta Bar (dawna Fabryka), Piotrkowska 80
w grudniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w grudniu brak informacji o koncertach
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w grudniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w grudniu brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
7 grudnia
11 grudnia
20:00 Fonovel - PATRONAT PLASTRA
21:30 Sosnowski & Chains Smokers - PATRONAT PLASTRA
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
2 grudnia
6 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
20:00 H'ernest
19:30 Przejście
21:00 Agnellus - PATRONAT PLASTRA
19:00 Piotr Bukartyk
Sala Koncertowa Politechniki Łódzkiej, al. Piłsudskiego 3a
w grudniu brak informacji o koncertach
Soma, Stefanowskiego 17
w grudniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
3 grudnia
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
21:00 Radio Bagdad
21:00 2'Loan
21:00 Los Potatos
21:00 Blade Loki
21:00 Nocna Zmiana Bluesa
21:00 Obstawa Prezydenta
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
3 grudnia
5 grudnia
6 grudnia
20:00 The Wasching Machine
20:00 The Stylacja
21:00 Monika Kuszyńska
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w grudniu brak informacji o koncertach
Śródmiejskie Forum Kultury - Dom Literatury, Roosevelta 17
10 grudnia
12 grudnia
20:00 Mikorwafle
20:30 Bielas i Marynarze
Teatr Mały (Manufaktura)
19 grudnia 19:15 Ewa Zając Trio Jazz
Teatr Wielki, pl. Dąbrowskiego
6 grudnia 19:00 Michał Bajor
Tirador, Piotrkowska 55
w grudniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 grudnia
4 grudnia
5 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
19:00 TSA
20:00 Barwy Rocka
19:00 Dżem
20:00 Jan Garbarek Group
19:30 Yann Tiersen
20:00 Jubileusz 10 - lecia Yankel Band
20:00 Coma Akustycznie
Zapiecek, Piotrkowska 43
3 grudnia
17 grudnia
20:00 Kuśka Brothers
20:00 Szymon Pejski

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę "na żywo"

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 - czasami odbywają się tu koncerty
w grudniu brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 - grywają tu zespoły rockowe
w grudniu w każdą sobotę od 21 Rockoteka
Klub Medyk, Lumumby 5 - studenci UM organizują tu co semestr koncert rockowy
w grudniu brak informacji o koncertach

Zobacz także:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież