piątek, 27 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń Łysa Góra w Domu Literatury

Łysa Góra w Domu Literatury

lysagoraaW sobotę, 22 kwietnia o godz. 19 w Domu Literatury rozpocznie się impreza muzyczna z udziałem grup: Łysa Góra, Helroth i Runika. Wstęp wynosi 20 zł.


Łysa Góra - Warszawa / Piaseczno (Heavy Folk / Folk Metal / Folk) - Folkowa dusza zakorzeniona w słowiańskiej ziemi wyrastająca wśród energetyzujących aranżacji. Trudno ich jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

NAJNOWSZY SINGIEL "Cepem Po Ryju" promujący nadchodząca płytę "Siadaj Nie Gadaj"
Helroth to Pagan / Folk Metalowy warszawski zespół założony w grudniu 2012. Na koncie mają wydaną w 2013 EP-kę "Wataha" oraz LP "I Pagan" (2016) promowaną klipem do utworu "Wiedźma"

Runika to warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież