sobota, 21 stycznia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:40:01 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń

Zapowiedzi wydarzeń

Artur Majewski i Rafał Mazur w Ciągotach i Tęsknotach

mm121 stycznia o godz. 20 w Ciągotach i Tęsknotach wystąpi duet Artur Majewski i Rafał Mazur. Wstęp wolny.

Symbolical, Cornada i DoomSayer w Krańcoofce

symbolical21 stycznia o godz. 19 w Krańcoofce rozpocznie się koncert grup Symbolical, Cornada i DoomSlayer. Będzie to uczta dla wielbiciela mystic death metalu, deathu/groove/progressive. Bilety kosztują 15 zł.

Bonus BGC i Bodychrist w New Yorku

bonusbgcZapraszamy 21 stycznia od godz. 19 do klubu New York na koncert charyzmatycznego składu Bonus BGC & Bodychrist. Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/ 25 zł w dniu imprezy.

Punkowa rewolucja w klubie DOM

allesRadykalny przekaz w dwóch skrajnie różnych oprawach muzycznych to propozycja klubu DOM na najbliższy piątek (20 stycznia). Na scenie klubu wystąpią Alles i Siksa. Początek imprezy o godzinie 21. Bilety kosztują 20 zł.

Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska

Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Meek, Oh Why? w Scenografii

fullsizeoutput_2W piątek, 20 stycznia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert formacji Meek, Oh Why? Bilety: 25 zł z rezerwacją na meekohwhy.com, 35 zł w dniu imprezy.

Atmasfera: Golec uOrkiestra

golec20 stycznia w Atlas Arenie odbędzie się "świąteczna atmasfera" - koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestra. Zespołowi towarzyszył będzie chór Gospel Rain z Lublina. Koncert zostanie poprzedzony kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112".

In Your Face! #6: Despizer/ Concatenation/ Tarpan

cats11W piątek, 20 stycznia o godz. 19:30 w Kiju rozpocznie się szósta odsłona projektu In Your Face. Wstęp wynosi 10 zł.

Dr Misio w Scenografii

IMG_3160W czwartek, 19 stycznia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert formacji Dr Misio. Bilety: 25 zł - przedsprzedaż internetowa, 30 zł - w dniu koncertu.

Strona 1 z 281