wtorek, 28 lutego 2017

Ostatnia aktualizacja:08:03:06 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Zapowiedzi wydarzeń

Zapowiedzi wydarzeń

TEDE w Broadwayu

tedeW piątek, 3 marca o godz. 21 w Broadway18 rozpocznie się koncert TEDE z okazji premiery płyty KEPTN'. Bilety kosztują 39 zł.

YAPA 2017 - informacje

yapa2017Yapa to wydarzenie niezwykłe. Nie tylko dlatego, że jest najstarszym łódzkim festiwalem, organizowanym niemal bez przerwy od 1974 roku. Również dlatego, że jest największym przeglądem piosenki poetyckiej, studenckiej i folkowej w Polsce. Co roku spotyka się na nim prawie 2 tysiące osób, które przyjeżdżają do Łodzi nie tylko słuchać muzyki, ale również wspólnie z artystami występującymi na scenie, grać i śpiewać.

East Earth Band w New Yorku

eastearthband-fotoW niedzielę, 26 lutego o godz. 18 w New Yorku rozpocznie się koncert East Earth Band w hołdzie Tadeuszowi Nalepie. Wstęp wynosi 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu imprezy.

Monster Truck supportem Deep Purple

MONSTER-TRUCK-11969_1_smallPod koniec maja grupa Deep Purple przyjedzie na dwa pożegnalne koncerty do Polski. Na części trasy The Long Goodbye Tour będzie im towarzyszył zespół Monster Truck. Z Kanadyjczykami mieliśmy już okazję spotkać się dwukrotnie, raz odwiedzili nasz kraj jako support Vista Chino, a w 2014 roku wystąpili przed Slashem! Muzycy dali się poznać jako energiczny rockowy skład, czym zaskarbili sobie sympatię polskiej publiczności.

Lady Pank akustycznie w Wytwórni

Lady-Pank-16-0276--fot-A-Tyszko_2Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, w ubiegłym roku obchodziła 35-lecie działalności.

Hans Zimmer w Atlas Arenie

HZ_128 maja w Atlas Arenie ponownie wystąpi Hans Zimmer. Światowej sławy kompozytor wystąpi w Polsce także w Ergo Arenie - 26 maja oraz Tauron Arenie Kraków - 30 maja.

Filip Lato z UGLY 10 w New Yorku

ugly10W piątek, 24 lutego o godz. 19 w New Yorku wystąpi Filip Lato z Ugly 10. Jako support pojawi się Porcelain. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniu imprezy.

Abstrakt, Beyond The Event Horizon, Appleseed w Łódzkim Domu Kultury

progrockW najbliższy piątek, 24 lutego, w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja cyklu Prog-Rockowanie, skierowana do zwolenników ambitnego, rockowego grania podniesionego do rangi sztuki. Tym razem na scenie zaprezentują się trzy czołowe formacje z Poznania: ABSTRAKT, BEYOND THE EVENT HORIZON oraz APPLESEED. Zespoły działające nie od dziś, mające na swych kontach udane wydawnictwa płytowe oraz występy na wielu dużych imprezach w Polsce. Siłą tego koncertowego składu jest duża różnorodność muzyczna, bowiem każdy zespół oscyluje wokół nieco innych klimatów muzycznych.

Ten Typ Mes w Lordi's Club

tentypmesZapraszamy 24 lutego do godz. 20 do klubu Lordi's na koncert w ramach trasy "Tour de AŁA.", promującej najnowszy album Tego Typa Mesa pt. "AŁA." Przed Mesem zagrają: Martina M, KURZY.

Strona 1 z 287