piątek, 24 marca 2017

Ostatnia aktualizacja:12:47:50 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Clubbing

Clubbing

Burak Yeter w Teatr Club

burkayeatr18 lutego na scenie Teatr Clubu (dawny Bedroom) wystąpi Burak Yeter, twórca wielkiego przeboju Tuesday, który szybko zdobył olbrzymią popularność w kraju i na świecie.

Made In Poland - Sonic Trip & Weekenders

madeinpoland17  lutego, w gmachu Lordis odbędzie się finał konkursu producentów szeroko rozumianej muzyki bassowej Made in Poland.

Made In Poland - Sonic Trip & Weekenders

madeinpoland17 lutego, w gmachu Lordis odbędzie się finał konkursu producentów szeroko rozumianej muzyki bassowej Made in Poland. Nie przegapcie okazji by wspólnie się cieszyć i radować, tańczyć i słuchać, by wziąć udział czy też tylko głosować na finalistów MIP.

Bass For Kids 2016

baaforkids25 grudnia od godz. 21 zapraszamy do klubu DOM (Piotrkowska 138/140) na wyjątkową Świąteczno-Mikołajkową imprezę, na której dzięki muzyce pomożemy tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Jest to już piąta impreza z serii ”Bass For Kids”, podczas czterech poprzednich wydarzeń udało się zebrać ponad 12000 zł, które w całości przekazano na zakup niezbędnych produktów do życia codziennego, których dzieciom zawsze brakuje.

Beat Battle Łódz 2016

beatbattleW piątek, 23 grudnia o godz. 22 w Soda Underground rozpocznie się Beat Battle Łódź 2016. Imprezę poprowadzą: Dj Flip i AliKo.

Freeland Festival w Atlas Arenie

plakat_internetTej jesieni do polskiej stolicy muzyki klubowej zawita nowy festiwal reprezentujący różne odmiany tego gatunku. Freeland Festival to zupełnie nowa koncepcja łącząca ze sobą style EDM, hardstyle, trance i house. 28 października w łódzkiej Atlas Arenie pojawią się topowe gwiazdy muzyki klubowej.

Authentic Dancehall Bashment inna Williamsburg

authenticW czwartek, 13 października od godz. 22 zapraszamy na kolejną edycję Jamajskiej potańcówki Authentic Dancehall Bashment w Williamsburgu. Wstęp wolny.

Sonic Trip & Weekenders w Lordi's

Sonic_Trip_Weekenders_1Rok 1996 był symboliczny… skończyły się eksperymentalne 2 lata rave’u w New Alcatraz, zawiązała się scena i ruszył łódzki drum and bass…

Authentic Dancehall Bashment inna Williasmburg

autheZapraszamy każdą Wariatkę i każdego Wariata na pierwszą cykliczną Jamajska potańcówkę: AUTHENTIC DANCEHALL BASHMENT w Williamsburgu. Start 29 września o godz. 22. Wstęp wolny.

Strona 1 z 6