środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne Impact Festival 2015 (foto)

Impact Festival 2015 (foto)

IMG_4532Za nami kolejna edycja Impact Festival, druga organizowana w Łodzi. Na dwóch scenach rozmieszczonych na terenie Atlas Arena pojawili  się m.in. Slipknot, Godsmack, Gojira i Hollywood Undead.

Na początek zwycięzca Antyfestu - grupa Thermit. Potem kolejno na świeżym powietrzu - Lion Shepherd, ONE, Hollywood Undead i na deser DJ Kebs. A w tle scena jam session.

Po godz. 18:30 koncert przeniósł się pod halę. Tam mogliśmy usłyszeć Gojirę oraz Slipknot (których występ był o 15 minut krótszy, niż planowano). Potem ponownie scena Tickermaster z udziałem Godsmacka i znów DJ Kebsa. Impact Festival zakończył się w strógach deszczu.

IMG_4581

Impact Festival czyli festiwal dobrej muzyki zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku.  Podczas minionych 3 edycji gościliśmy gwiazdy z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth i wiele więcej. Na zaproszenie Miasta III edycja festiwalu po raz pier wszy odbyła się w Łodzi w czerwcu 2014 roku.

Zobacz także:

- Impact Festival 2014 - dzień 2 (foto)

- Impact Festival 2014 - dzień 1 (foto)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież