środa, 23 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne Impact Festival 2014 - dzień 2 (foto)

Impact Festival 2014 - dzień 2 (foto)

IMG_7027W czwartek, 12 czerwca w ramach Impact fest na scenie głównej w Atlas Arenie wystąpił Aerosmith, Alter Bridge i Walking Papers.

Wcześniej jednak na scenie B mogliśmy usłyszeć kolejną grupę znaną z Antyfestu, Hajvę, jedynego przedstawiciela łódzkiej sceny muzycznej (zarazem jedyną kapelę śpiewającą w całości po Polsku), Alegoryę oraz brytyjskie The Treatment.

Wieczorem zaczęło się od solidnej dawki rocka, bluesa i grunge w wykonaniu Walking Papers. Potem nastałc zas na trzecią w kolejności najbardziej rozpoznawalną gwiazdę tegorocznego Impactu, Alter Bridge. To amerykańscy hardrockowcy. Skład powstał dzięki dwóm byłym muzykom Creed - Markowi Tremontiemu i Scottowi Phillipsie.

Aerosmith

To oczywiście tylko przedsmak. Po 21:30 publiczność zamarła, a na ekranie pojawił się "show cam" prezentującą gwiazdy wieczoru przygotowujących się do występu. Potem mieliśmy dwugodzinne show z udziałem Steve'a Tylera na czele. Zaczęło się spokojnie, jednak z czasem pojawiały się kolejne hity - od "Rag Doll", "Toys in the Attic", "Janie's Got a Gun" i "Walk This Way", aż po "I Don't Want to Miss a Thing" i "Dude (Looks Like a Lady)". Całość zakończyło "Dream on" wykonany przy i na fortepianie i "Sweet emotion".

Fani nie powinni być zawiedzeni - Aerosmith pokazał prawdziwe światowe show, dopracowane w każdym szczególe, a Tyler udowodnił, że jest nie tylko dobrym wokalistą, ale również świetnym aktorem i pozytywnym świrem na scenie.

Zobacz także:

Impact Festival 2014 - dzień 1 (foto)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież