wtorek, 26 września 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

Mexyk i Andrzej Kowalsky Band w Domu Literatury (foto)

IMG_4827W piątek, 22 września w  Domu Literatury w Łodzi wystąpiły dwie łódzkie formacje - Mexyk oraz Andrzej Kowalsky Band.

Odpoczno - Jade ja se... (wideo)

Jade-ja-seOdpoczno opublikowało teledysk do utworu "Jade ja se…", który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty zespołu.

Wicked Heads w Krańcoofce (foto)

IMG_1757_kopiaW piątek, 15 września w Krańcoofce odbył się koncert formacji Wicked Heads. Jako support pojawi się Lemur Band. Występ zorganizowano się w ramach promocji debiutanckiej płyty WH "Superheroes".

Oligarkh w DOMu (foto)

IMG_3938

Do 17 września trwa Festiwal Łódź Czterech Kultur. W piątek, 15 września, w klubie DOM - w ramach festiwalu - wystąpił Oligarkh.

Schmidt Electric w Scenografii (foto)

IMG_3815

W piątek, 15 września w Scenografii wystąpiła formacja Piotra Schmidta - Schmidt Electric, któremu towarzyszyło dwóch raperów Ten Typ Mes i Łukasz Stasiak.

Młynarski plays Młynarski w Teatrze Nowym (foto)

IMG_3524

Występ L.Stadt nie był jedynym czwartkowym koncertem organizowanym w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka. 14 września, w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur, odbył się również występ zespołu  Młynarski Plays Młynarski.

Kayah i Bregović w Wytwórni (foto)

IMG_3433

Osiemnaście lat po wydaniu kultowego albumu Kayah i Goran Bregović postanowili reaktywować się i ponownie zaprezentować krążek fanom. W czwartek, 14 września, wraz z Wedding and Funeral Band pojawili się w łódzkiej Wytwórni.

L.Stadt w Teatrze Nowym (foto)

IMG_2988

Za nami kolejny dzień Festiwalu Łódź Czterech Kultur. W czwartek, 14 września w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka odbył się m.in. koncert formacji L.Stadt.

Łódź Czterech Kultur: 10 piosenek Boba Dylana (foto)

IMG_0781_kopiaW piątek, 8 września, w Studio Radia Łódź odbył się koncert Łukasza Lach pn. 10 piosenek Boba Dylana. Wydarzenie to jeden z elementów tegorocznego Festiwalu Łódź Czterech Kultur.

Strona 1 z 226