wtorek, 28 lutego 2017

Ostatnia aktualizacja:08:03:06 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

Kabaret Bi-Ba-Bo - Młynarski. Trochę miejsca (foto)

IMG_1482W piątek, 24 lutego, w Domu Literatury zorganizowano premierę spektaklu muzycznego Kabaretu Bi-Ba-Bo pt. Młynarski. Trochę miejsca.

CETI w New Yorku (foto)

IMG_1122

W piątek, 17 lutego w New Yorku zorganizowano koncert formacji CETI promujący albumu "Snakes Of Eden". CETI to jedna z ikon polskiego metalu, której niekwestionowanym liderem jest Grzegorz Kupczyk.

Scena dla Ósemki w Domu Literatury (foto)

IMG_1052Po raz czwarty w Domu Literatury zaprezentowała się młodzież związana z VIII Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi z projektem "Scena dla Ósemki". Za pierwszym razem prezentowali utwory Młynarskiego, rok później zespołu The Beatles, a w zeszłym i obecnym roku swoje ulubione utwory.

Walentynki z musicalem w Akademii Muzycznej (foto)

IMG_2487We wtorek, 14 lutego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi zorganizowano walentynki z musicalem. Koncert pod nazwą Bo to się zwykle tak zaczyna… zaprezentowali studenci specjalności musical oraz zaproszeni studenci innych specjalności: wokalno-aktorskiej, wokalistyki estradowej i choreografii.

Plastry Kultury 2016 - zespół muzyczny roku

plasterkulturyAlles, Demolka, Grohman Orchestra, Soniamiki oraz duet Szumacher/Cieślak to nominowani w kategorii Zespół Muzyczny Roku, w tegorocznej edycji Plastrów Kultury.

Plastry Kultury 2016 - wydarzenie muzyczne roku

plasterkulturyBronx Hip Hop Festival, DOMOFFON, Geyer Music Factory, Soundedit i Tansman Festival walczą o Plastra Kultury w kategorii Wydarzenie muzyczne 2016 roku.

Łódź Miłości w Centrum Dialogu (foto)

IMG_8219W sobotę, 11 lutego w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana zorganizowano koncert na rzecz Syrii pod nazwą Łódź Miłości. W trakcie imprezy zebrano 5473,40 zł i 10 euro. Cały dochód z przeprowadzonej zbiórki został przeznaczony na działania PAH w Syrii.

Maria Peszek w Wytwórni (foto)

mpeszek-18W sobotę, 11 lutego w Wytwórni zorganizowano koncert Marii Peszek. Artystka kolejny raz promowała swój najnowszy album pt. „Karabin".

Sorry Boys w Wytwórni (foto)

IMG_0388W niedzielę, 12 lutego w klubie Wytwórnia wystąpiła formacja Sorry Boys. Muzycy w naszym mieście promowali najnowszą płytę pt. "Roma".

Strona 1 z 217