piątek, 24 marca 2017

Ostatnia aktualizacja:12:47:50 PM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

Percival w Filharmonii Łódzkiej (foto)

IMG_2593We wtorek, 21 marca w Filharmonii Łódzkiej wystąpiła formacja Percival. Twórcy m.in. ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3 zaprezentowali się w naszym mieście w ramach trasy Wild Hunt Live. Przestrzeń przy Narutowicza pękała w szwach.

Offline Tour w Anrzeju, nie denerwuj się (foto)

IMGP6678-EditZa nami kolejna impreza dla wielbicieli metalu. W sobotę, 18 marca, w Andrzeju, nie denerwuj się zaprezentowali się w ramach Offline Tour: Deathinion, Overstep i Selfdenial. Trasa koncertowa wiąże się z wydaniem debiutanckiego albumu Deathinition "Online".

Daria Zawiałow w AOIA (foto)

IMG_2404W czwartek, 16 marca w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych wystąpiła Daria Zawiałow. Piosenkarka wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak PJ Harvey, Radiohead, Warpaint czy Florence and The Machine.

YAPA 2017 (foto)

IMG_2935_kopiaZa nami kolejna YAPA. Kolejny raz impreza odbyła się na terenie Hali EXPO. Od 10 do 12 marca w Łodzi królowała piosenka turystyczna.

KAT & Roman Kostrzewski w New Yorku (foto)

IMG_2040W czwartek, w New Yorku zorganizowano koncert legendy polskiego thrash metalu, formacji KAT & Roman Kostrzewski. Grupa powstała w 1980 r.

Agnellus w Domu Literatury (foto)

DSC05363W sobotę, 4 marca w Domu Literatury w Łodzi wystąpiła formacja Agnellus z nowym projektem pn. Dwoje Ludzieńków. Był to koncert poezji Leśmiana połączony z oprawą plastyczną Kosmy Woźniarskiego.

Ted Nemeth w Łódzkim Domu Kultury (foto)

IMG_3203W sobotę, 4 marca w  Łódzkim Domu Kultury odbył się nietypowy, bo akustyczny, koncert formacji Ted Nemeth. Nazywani przez niektórych nadzieją polskiego rocka alternatywnego.

Farben Lehre w New Yorku (foto)

IMG_1900Farben Lehre w Łodzi wystąpił wielokrotnie. Jednakże po raz pierwszy muzycy w naszym mieście zagrali w wersji akustycznej. Koncert odbył się w piątek, 3 marca w New Yorku.

Kabaret Bi-Ba-Bo - Młynarski. Trochę miejsca (foto)

IMG_1482W piątek, 24 lutego, w Domu Literatury zorganizowano premierę spektaklu muzycznego Kabaretu Bi-Ba-Bo pt. Młynarski. Trochę miejsca.

Strona 1 z 218