sobota, 21 stycznia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:40:01 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

Zalewski w Wytwórni (foto)

IMG_0027Zwycięzca programu Idol sprzed lat, Krzysztof Zalewski, ponownie wystąpił w Łodzi. Przez ostatnie lata jego twórczość mocno ewoluowała - od drapieżnego, niepokornego hard rocka, aż obecnego, współczesnego, nieco lżejszego brzmienia.

The Frozen Heart w Krańcoofce (foto)

IMG_0125Wieczór dla wielbicieli etno, folk, jazzu zaserwowała Krańcoofka swoim bywalcom. W klubie mieszczącym się na rogu Więckowskiego i Piotrkowskiej wystąpiła norweska formacja The Frozen Heart.

Meek, Oh Why? w Scenografii (foto)

IMG_0092W piątek, 20 stycznia, po raz pierwszy w Łodzi wystąpiła formacja Meek, Oh Why? To połączenie hip-hopu, jazzu, muzyki elektronicznej, a nawet domieszki rocka.

Koncert Studentów Jazzu Akademii Muzycznej w Łodzi (foto)

IMG_9865W czwartek, 19 stycznia w Domu Literatury w Łodzi zorganizowano koncert studentów pierwszego i drugiego roku kierunku Jazz. Jak wygląda jazz wraca do łask, bo sala "pękała w szwach".

25. WOŚP w Łodzi (foto)

_MG_5858_kopiaZa nami 25. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15 stycznia tradycyjnie najważniejsze wydarzenia odbywało się w Manufakturze, gdzie zagrała m.in. IRA, a także na ulicy Piotrkowskiej, gdzie wystąpił m.in. Sztywny Pal Azji.

Kayah w Wytwórni (foto)

_MG_4870W sobotę, 14 stycznia w Wytwórni wystąpiła Kayah. To element świąteczno-noworocznej trasy artystki promującej płytę "Gdy pada śnieg".

Hey w Wytwórni (foto)

_MG_3774Hey ponownie wystąpił w Wytwórni. Impreza w pierwotnym grudniowym, terminie nie odbyła się z powodu choroby Katarzyny Nosowskiej. 7 stycznia łódzcy fani wreszcie mogli usłyszeć materiał z ich najnowszej płyty.

Fantazio w Lokalu (foto)

DSC_2379_filteredW piątek, 6 stycznia w Lokalu zorganizowano kolejną imprezę w ramach tegorocznych obchodów 100 lecia awangardy. Tym razem na scenie pojawił się francuz Fantazio.

Witaj Mała Gwiazdko w kościele św. Anny (foto)

IMG_9519Po raz szósty kościół św. Anny i TVP Łódź zorganizowali dla łodzian koncert kolędy. Tegoroczna imprez odbyła się 19 grudnia pod hasłem "Witaj Mała Gwiazdko".

Strona 1 z 215