sobota, 21 stycznia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:40:01 AM GMT

Lokalizacja: Muzyka

Zalewski w Wytwórni (foto)

IMG_0027Zwycięzca programu Idol sprzed lat, Krzysztof Zalewski, ponownie wystąpił w Łodzi. Przez ostatnie lata jego twórczość mocno ewoluowała - od drapieżnego, niepokornego hard rocka, aż obecnego, współczesnego, nieco lżejszego brzmienia.

The Frozen Heart w Krańcoofce (foto)

IMG_0125Wieczór dla wielbicieli etno, folk, jazzu zaserwowała Krańcoofka swoim bywalcom. W klubie mieszczącym się na rogu Więckowskiego i Piotrkowskiej wystąpiła norweska formacja The Frozen Heart.

Meek, Oh Why? w Scenografii (foto)

IMG_0092W piątek, 20 stycznia, po raz pierwszy w Łodzi wystąpiła formacja Meek, Oh Why? To połączenie hip-hopu, jazzu, muzyki elektronicznej, a nawet domieszki rocka.

Artur Majewski i Rafał Mazur w Ciągotach i Tęsknotach

mm121 stycznia o godz. 20 w Ciągotach i Tęsknotach wystąpi duet Artur Majewski i Rafał Mazur. Wstęp wolny.

Koncert Studentów Jazzu Akademii Muzycznej w Łodzi (foto)

IMG_9865W czwartek, 19 stycznia w Domu Literatury w Łodzi zorganizowano koncert studentów pierwszego i drugiego roku kierunku Jazz. Jak wygląda jazz wraca do łask, bo sala "pękała w szwach".

Symbolical, Cornada i DoomSayer w Krańcoofce

symbolical21 stycznia o godz. 19 w Krańcoofce rozpocznie się koncert grup Symbolical, Cornada i DoomSlayer. Będzie to uczta dla wielbiciela mystic death metalu, deathu/groove/progressive. Bilety kosztują 15 zł.

Bonus BGC i Bodychrist w New Yorku

bonusbgcZapraszamy 21 stycznia od godz. 19 do klubu New York na koncert charyzmatycznego składu Bonus BGC & Bodychrist. Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/ 25 zł w dniu imprezy.

Punkowa rewolucja w klubie DOM

allesRadykalny przekaz w dwóch skrajnie różnych oprawach muzycznych to propozycja klubu DOM na najbliższy piątek (20 stycznia). Na scenie klubu wystąpią Alles i Siksa. Początek imprezy o godzinie 21. Bilety kosztują 20 zł.

Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska

Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Strona 1 z 538