czwartek, 27 lipca 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

 

   letnia_scena_baner

Lokalizacja: Muzyka

Tomasz Chyła Quintet w KIju

kijW piątek, 28 lipca o godz. 20:30 w KIJu wystąpi Tomasz Chyła Quintet. Bilety kosztują 15 zł. Po koncercie odbędzie się Jazzowe Jam Session.

Clock Machine w New York

clockmachineW czwartek, 27 lipca o godz. 20 w New Yorku wystąpi Clock Machine. Bilety kosztują: 20 zł przedsprzedaż w klubie, 30 zł w dniu koncertu.

Wunder Wave 84 w DOMu

ww84W piątek, 28 lipca o godz. 19 w DOMu rozpocznie się 84 edycja Wunder Wave. Na scenie pojawią się D.O.A., MDC i Antidotum. Bilety w cenie: 65 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu).

Korpse, Scordatura, Sphere, Nuclear Vomit w Magnetofonie

korpse24 lipca o godz. 19 w Magnetofonie (dawna Luka) rozpocznie się impreza, podczas której wystąpią Korpse, Scordatura, Sphere i Nuclear Vomit. Bilety kosztują: 20 zł (do 21 lipca włącznie) / 30 zł (od 22 lipca).

LDZ Alternatywa: Polpo Motel (foto)

polpo2W każdy czwartek do końca sierpnia na terenie Art_Inkubatora organizowana jest LDZ Alternatywa. To wieloletni już projekt prezentujący w Łodzi najciekawsze, często niszowe, projekty muzyczne. 20 lipca w Łodzi zaprezentował się duet Polpo Motel.

Substytut w Z innej beczki

substytutW niedzielę, 23 lipca w Z innej beczki wystąpi poznański zespół Substytut (nie mylić z łódzką kapelą o tej samej nazwie). Wstęp wolny.

Halo! nowy singiel od L.Stadt (wideo)

fot._Albert_Pabijanek"Halo" to drugi po "Oczach Kamienic" singiel z nowej płyty zespołu L.Stadt zatytułowanej "L.Story". Muzycznie "Halo" to miks dalekich skojarzeń - od tanecznej elektroniki po psychodeliczne harfy i orkiestrowe brzmienia. Jednak tekstowo wyraźnie odzwierciedla treść i koncept całej płyty.

Dyabeu, Noise, Niechybnie w Andrzeju, nie denerwuj się

dyabeuW sobotę, 22 lipca w Andrzeju, nie denerwuj się wystapią Dyabeu, Noise i Niechybie. Wstęp wolny.

The Skys w Iron Horse

theskysW piątek, 21 lipca o godz. 21 w Iron Horse rozpocznie się koncert formacji The Skys.

Strona 1 z 582