pacNadszedł czas, aby użyć wiedzę teoretyczną w praktyce, spotkać wymarzonego pracodawcę i wyliczyć swój sukces!

Progress Accounting Competition to ogólnopolski konkurs z rachunkowości skierowany do wszystkich studentów. Chcesz wykorzystać wiedzę zdobytą podczas wykładów? Marzysz o wielkiej karierze? Myślisz o poszerzeniu swoich horyzontów i zainteresowań?
Nie zastanawiaj się!

3 kroki do sukcesu:
– Zbierz trzyosobową drużynę
– Zarejestruj się na www.progress.org.pl/pac do 14 stycznia 2018 r.
– Rozwiązuj zadania i wygraj płatne praktyki, bony szkoleniowe, książki i wiele innych cennych nagród

I etap
do 14 stycznia – Podczas I etapu zainteresowani rejestrują swoje 3-osobowe drużyny na standach oraz na stronie internetowej konkursu.
II etap
15 stycznia – 12 lutego – Drużyny rozwiązują test online przygotowany przez naszych partnerów. Do kolejnego etapu kwalifikują się uczestnicy, którzy uzyskali minimum 85% z tej części. Drużyny przystępują do rozwiązania zadań przygotowanych przez Partnerów Głównych. Etap ten wyłania finałową dziesiątkę drużyn.
III etap
12 lutego – 4 marca – Drużyny przystępują do rozwiązania zadań przygotowanych przez Partnerów Głównych. Etap ten wyłania finałową dziesiątkę drużyn.
IV etap
16 marca – Na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego finaliści rozwiązują case study przygotowane przez Partnerów Głównych projektu. Zwycięzcy otrzymują cenne nagrody.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
muzeumfigur
Wielkie otwarcie Muzeum Figur Woskowych
zombie_walk_iv_20110612_1785871765
Zombie Walk 2014 – informacje
igrzyskawolnosci
Igrzyska Wolności 2017 RE:wolucja / Cyfrowa rzeczywistość

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*