niedziela, 17 grudnia 2017

Ostatnia aktualizacja:10:14:35 PM GMT

Lokalizacja: Miasto Zapowiedzi Plastry Kultury - regulamin

Plastry Kultury - regulamin

Regulamin Plastry Kultury

1.
Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa ogólne warunki głosowania na nominowanych do Nagrody Plastry Kultury za pomocą SMS-ów lub maili.

2.
Organizatorem Plastrów Kultury w serwisie Plaster Łódzki jest: Zielone Media, Piłsudskiego 133D, 92-318 Łódź, tel. 663 882 124. Ww. organizator odpowiada za konkursy i plebiscyty autorskie ogłaszane w serwisie (w których jest fundatorem Nagród) i dołącza do nich właściwy regulamin.

3.
Regulamin podany jest do publicznej wiadomości na stronie internetowej Organizatora www.plasterlodzki.pl

4.
Osoba biorąca udział w Głosowaniu (zwana dalej "Uczestnikiem") wyraża  zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień Regulaminu.

5.
Uczestnikiem jest każda pełnoletnia osoba fizyczna która wyśle na numer podany przez Organizatora, to jest 71051, prawidłową wiadomość SMS zawierającą głosowanie na jednego z nomowanych w Plastrach Kultury w dniu wysłania wiadomości SMS lub prześle mail z wytypowanym głosem.

6.
Za prawidłową wiadomość uznaje się wiadomość posiadającą następujący  format: Plaster.XX gdzie XX to numer przydzielony konkretnemu nominowanemu. Numer ten jest podawany do publicznej wiadomości na stronie  www.plasterlodzki.pl

7.
Uczestnik może wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS.

8.
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS na wskazany w pkt 6 numer wynosi 1 zł plus vat i pobierana jest przez operatora obsługującego niezależnie od poprawności treści tej wiadomości.

9.
Organizator po odebraniu wiadomości SMS uczestniczących w plebiscycie Plastry Kultury w dokonuje obliczeń w celu ustalenia pozycji nominowanych.. O pozycji decyduje liczba wiadomości SMS wskazujących w treści nominowanego.
10.
Na wynik Plastrów Kultury składają się także maila przesyłane na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Uwaga! Każda osoba głosująca mailowo może oddać tylko jeden głos w danej kategorii.

11.
Każda osoba może wysłać tylko jednego maila z głosem na danego nominowanego w danej kategorii.

12.
Uczestnictwo w Głosowaniu jest możliwe za pośrednictwem sieci polskich operatorów telefonii komórkowej obsługiwanych przez Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o., Polkomtel S.A., P4 Sp. z o.o. i innych, zarówno w systemie prepaid, jak i postpaid (abonamentowym).

13.
Wysłanie przez Uczestnika wiadomości SMS jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.

14.
Organizator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu Głosowania.

15.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania operatorów lub dostawców usług telefonicznych przy pomocy których Uczestnik wysłał lub próbował wysłać wiadomość SMS w celu uczestnictwa w Głosowaniu.

16.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w każdy czasie ze skutkiem natychmiastowym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież