sobota, 17 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:11:31:24 PM GMT

Lokalizacja: Miasto Zapowiedzi Plastry Kultury - regulamin

Plastry Kultury - regulamin

Regulamin Plastry Kultury 2017

1.
Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa ogólne warunki głosowania na nominowanych do Nagrody Plastry Kultury za pomocą maili.

2.
Organizatorem Plastrów Kultury w serwisie Plaster Łódzki jest: Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki Ww. organizator odpowiada za konkursy i plebiscyty autorskie ogłaszane w serwisie (w których jest fundatorem Nagród) i dołącza do nich właściwy regulamin.

3.
Regulamin podany jest do publicznej wiadomości na stronie internetowej Organizatora www.plasterlodzki.pl

4.
Osoba biorąca udział w Głosowaniu (zwana dalej "Uczestnikiem") wyraża  zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień Regulaminu.

5.
Na wynik Plastrów Kultury składają się maile przesyłane na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Uwaga! Każda osoba głosująca mailowo może oddać tylko jeden głos w danej kategorii.

6.
Każda osoba może wysłać tylko jednego maila z głosem na jednego danego nominowanego w danej kategorii.

7.
Organizator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu Głosowania.

8.
Laureat danej kategorii, który otrzymał najwięcej głosów, otrzymuje statuetkę oraz dylom. Nominowani - pamiątkowy dyplom.
9.
W momencie, gdy dwóch lub więcej nominowanych w danej kategorii otrzymują tę samą liczbę głosów - o wyniku decyduje jury.
10.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w każdy czasie ze skutkiem natychmiastowym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież