sobota, 21 stycznia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:40:01 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Zapowiedzi

Zapowiedzi

Pink Lips 2017 - informacje

pinklipsRak Szyjki Macicy dotyczy 1,4 mln kobiet na całym świecie. Każdego roku ponad 500 tys. pacjentek słyszy diagnozę " RSM". Około 300 tysięcy umiera. W Polsce co roku rozpoznanie raka szyjki macicy słyszy ponad 3300 kobiet. Co druga chora kobieta umiera.

Łódzkie Game Jam 4

lgj4Od 20 do 22 stycznia w Wi-Mie organizowany będzie Łódzki Game Jam 4.

Łódź Street Food Festival vol XIII - 3 urodziny

streetfood13

Wielkimi krokami zbliżają się 3. urodziny największego w Łodzi festiwalu ulicznego jedzenia. Już 21-22 stycznia szykuje się najsmaczniejszy weekend w mieście. Strefa Piotrkowska 217 po raz trzynasty zaprasza na największą ucztę w ramach Łódź Street Food Festival! Jak zwykle  nie zabraknie kuchni całego świata serwowanych w streetowym wydaniu! Po raz pierwszy do wydarzenia dołącza jego młodszy brat – Before Food Market, czyli street food pod dachem.

Moto Weteran Bazar - styczeń 2017

IMG_0044

Tradycyjnie w styczniu Moto Weteran Bazar organizowany jest na terenach przed nową Halą Wystawienniczą EXPO, a także w samej hali i w hali przy ul. Stefanowskiego 30. impreza rozpocznie się 21 stycznia o godz. 8 potrwa osiem godzin. Bilet wstępu wynosi 17 zł. Bilet uprawnia do wstępu na giełdę oraz wszystkie imprezy towarzyszące. Dzieci do lat 14 - wstęp bezpłatny.

VIII edycji projektu „Zbudujmy razem serce”

25wospJuż po raz ósmy SKN Inwestor zapraszam serdecznie na akcję "Zbudujmy razem serce".

Ferie w Łodzi 2017 - informator

ferie_wwwsxchu

Od 16 stycznia przez kolejne dwa tygodnie w Łodzi odbywać się będą ferie. Poniżej prezentujemy informator dotyczący miejskich imprez.

75. rocznica likwidacji obozu cygańskiego w Litzmannstadt Getto

75.RLOC_cyganie_1200x450pxMuzeum Tradycji Niepodległościowych, Centrum Dialogu im. Marka Edelmana oraz Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce, Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Romskiej "Zefiryn", Stowarzyszenie Romów w Skierniewicach i Zgierskie Stowarzyszenie Romów zapraszają do Łodzi 12 stycznia 2017 r. na uroczystości upamiętniające 75. ROCZNICĘ LIKWIDACJI OBOZU CYGAŃSKIEGO W LITZMANNSTADT GETTO.

RADAR // Labirynt zmysłów

radarEksperymentalny projekt adresowany wyłącznie do osób pełnoletnich - realizowany po raz pierwszy w Polsce. Sensory Labirynth Theatre to autorska metoda pracy teatralnej opartej na penetrowaniu pamięci naszych zmysłów i pamięci naszego ciała. To samotna podróż przez labirynt - instalację stworzoną ze wspomnień, wrażeń i emocji. Ciało staje się przestrzenią tego teatru.

Targi Mody Niezależnej ponownie w Porcie Łódź

SAM_20941Najwyższa jakość, oryginalny styl, a do tego promocyjne ceny. Tak będzie wyglądała najbliższa edycja Targów Mody w Porcie Łódź. 7 i 8 stycznia swoje kolekcje ubrań i dodatków zaprezentują utalentowani, młodzi, polscy projektanci.

Strona 1 z 183