czwartek, 27 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Zapowiedzi

Zapowiedzi

Fashion Revolution Day Łódź 2017

fashionFashion Revolution Day to święto pozytywnego wpływu mody na świat i zmian zachodzących w branży odzieżowej na szerokości całego łańcucha produkcji. To czas na zadawanie pytań, podnoszenie standardów, pokazywanie ludziom, że zmiany są możliwe! 24-30 kwietnia 2017 na całym świecie odbywa się Fashion Revolution Week. W ramach tego wydarzenia, 28 kwietnia zapraszamy na Fashion Revolution Day Łódź.

FRU Pogrzeb Festiwal [Radosny Czas Stypy]

frufestiwalNadszedł czas na podsumowanie historii FRU Festiwalu, z tego względu organizatorzy zapraszają na skondensowaną esencję Festiwalu, czyli pożegnalne świętowanie - „FRU POGRZEB FESTIWAL [Radosny Czas Stypy]”. Od 30 kwietnia do 3 maja zapraszają do spotkania, by domknąć koło FRU.

Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych

targiaspAkademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz inne osoby zainteresowane na drugą edycję Ogólnopolskich Targów Pracy dla Uczelni Artystycznych, które odbędą się w dniach 27–28 kwietnia 2017 r.

XIV Dni Arabskie w Łodzi

dniarabskieZapraszamy do Łodzi na XIV Dni Arabskie. Celem ogólnopolskiej konferencji pt. "Społeczno-kulturalne aspekty polityki na Bliskim Wschodzie” jest prezentacja kultury oraz problemów społeczno-politycznych świata arabsko-muzułmańskiego ze szczególnym naciskiem na współczesność.

Akademicki Targi Pracy 2017

atp26 kwietnia zzapraszamy na kolejną edycję Akademickich Targów Pracy. Tegoroczne targi będą otwarte dla zainteresowanych w godz. 10-16 i odbędą się w w hali Expo Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Wstęp na targi jest bezpłatny.

XI Dni Japońskie w Łodzi

japonki22 i 23 kwietnia obędą się XI Dni Japońskie na Uniwersytecie Łódzkim, organizowane przez Klub Yakumo-goto i Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ.

VetMedica 2017 w Hali Expo

vetmedicaWyposażenie lecznic weterynaryjnych, specjalistyczne urządzenia do pracy w terenie oraz produkty farmaceutyczne dla zwierząt zostaną zaprezentowane podczas Targów Medycyny Weterynaryjnej, które odbędą się w Łodzi, w dniach 22 – 23 kwietnia, w hali Expo.

FoodTruck Stars Tour 2017

fuudtruck22 i 23 kwietnia w godz. 10-20 prze Galerią Łódzką odbędzie się FoodTruck Stars Tour 2017 z radiem Eska.

Dzieciak rządzi w Manufakturze

dzieciakirzadzaWkrótce w Łodzi odbędzie się event filmowy związany z animacją „Dzieciak rządzi”. Dzięki niemu będziemy mogli nie tylko świetnie się bawić. Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę, aby zapewnić dzieciom i rodzicom twórczą, ciekawą i fajną rzeczywistość. W Łodzi będziemy w niedzielę 23 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Manufakturze.

Strona 1 z 194