piątek, 28 kwietnia 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Miss Łodzi Robert Kapica laureatem światowego TLOTY (foto)

Robert Kapica laureatem światowego TLOTY (foto)

swiatowy422220 letni Robert Kapica z Częstochowy wygrał światowy finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2016. Robert jest pierwszym w historii Polakiem i mężczyzną, który wygrał światową edycję konkursu! Finał odbył się w sobotę, 22 października w teatrze Metropolitan w Katanii we Włoszech. W kategorii kobiet wygrała reprezentantka Senegalu.

Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie THE LOOK OF THE YEAR poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs był początkiem wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.  W 2016 roku konkurs przeszedł rewolucję i mogą w nim brać udział także mężczyźni.

Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej polskiej i światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 20 lat, 188cm wzrostu. Jest tegorocznym maturzystą. Interesuje się mechaniką i motoryzacją. Przez dwa lata trenował sporty walki, aktualnie regularnie ćwiczy na siłowni. Interesuje się także modą i lubi dbać o swój wizerunek. Inspiruje go Rafał Maślak. Ceni go za sposób bycia i za otwartość do ludzi. Jego największym marzeniem jest udział w kampanii Calvin Klein czy Dolce & Gabbana.

/fot. mat.pras.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież